M1971

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 nädalat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur aitäh, Oddity. Loen ridade vahelt välja, et olete seal juba kaks aastat kohapeal elanud ja olnud. Ühesõnaga pika ja põhjaliku isikliku kogemuse põhjal soovitaksite julgesti seda ilusat maad autoroolis avastama asuda?

Küsimusi Kolumbia liiklus(politsei)kultuuri kohta. Kohalikust temperamendist tulenevalt esineb teedel ja tänavatel ilmselt sageli tuututamist, aga kas kellelgi on isiklikke kogemusi näiteks liiklusraevu ning üldise liiklusviisakuse (või sellest vajakajäämise) osas? Ja kas kellelgi on isiklikke kogemusi seoses sealse liikluspolitseiga? Täpsemalt - kas on ette tulnud näiteks juhtumeid, kus politsei on kelleltki kui rendiautoga liiklevalt turistilt mingite laest võetud ettekäänete abil püüdnud pistist välja pressida? Ning kui on, siis kas see tundub olevat seal pigem haruldus või argipäevarutiin? Samad küsimused tegelikult ka Argentina kohta.

... aga samas: küsimus oli, kas konkreetselt tutipluti.com on mõistlik koht piletite otsimiseks või mitte. Aga kui tema kasutamismugavus on halb, lennuvahenduse nö toitumisahel liiga pikk ja sellest tulenevalt hinnad kehvavõitu, siis tundub, et vastus on käes.

Buldooza, väga detailne jutt. Suur tänu!

... ja LiisM, ma tean ausalt öeldes isegi, et lennunduses ja turismis on kõik muutunud ja võib muutuda ka edaspidi päevade ja lausa tundidega. Aga ma muidugi tänan targutamast. 

Minu küsimuse mõte oli, et kas antud piletite otsikeskkonda tasuks kasutada või mitte. Ning soovisingi ma just nimelt tagasisidet, et enda jaoks järeldusi teha. Kasutajale neandertaal siinkohal tänu oma kogemuse jagamise eest ja ka kõigile teistele juba ette kes omi kogemusi jagada viitsivad.

Viimase kahe aasta sisse, sest viimase aasta sisse võib tulenevalt ülemaailmsest olukorrast mahtuda vähe kogemusi või väheste inimeste kogemusi. Ma ei tea kui vana see tutipluti.com on, aga kui kellelgi on kolme aasta taguseid kogemusi siis miks ka mitte. Ma ei oska arvata, mida see domeeni tutipluti.com nimi sinule ütleb. Minule ei ütle see midagi ja sellepärast ma küsingi inimeste kogemusi. Kusjuures oodatud on nii positiivsed kui negatiivsed kogemused selleks, et ka mulle hakkaks see domeeninimi ütlema seda mida mul vaja teada on - et kas tasub sealt lennupileteid kammida või mitte.