castris

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 nädalat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere!

Jagan nüüd hea meelega meie kogemust PCR testiga. 

Meie lend on 15.02 Qatariga läbi Stockhomi Tallinnasse.  Ootasime infokildu kiirtesti kohta, kuid kuna seda ei tulnud, siis võtsime oma passid ja VISA kaardi kaasa ning läksime taksoga diili tegema. Hetkel oleme viimast päeva Nungwis. Takso edasi-tagasi koos ooteajaga 50$. Meile oli see ok ja sõitsime Migombani kliinikusse. Väravast sisenedes suunduge kohe otse asuvasse luuki, kus saate ainult VISA kaardiga teenuse eest ära maksta. Samas on ümber nurga ka väike Coffee shop ja photo copy, kus saate passist koopia teha. Maksmisel küsitakse passi ja vastu saate käsitsi kirjutatud kviitungi koos maksekviitungiga. Test maksab selles konkreetses kohas 80$ ja kaarditasu ei lisandu. Sularahas on maksmisel mõtet ainult sellisel juhul, kui VISA kaarti pole. Selleks peab eelnevalt minema panka ja seal ära maksma. Kohapeal sularahas ei arveldata.

Pärast seda suunduge kõrvalasuvasse telki, kus peate maksekviitungi ja passi esitama. Passikoopia paberile pidime märkima: 1. vanus 2. Ametikoht 3. Hotell 4. Sansibarile saabumise ja mineku kuupäev 5. Tel nr.

Võtke kaasa pastakas ja kirjutage need andmed järjekorras seistes. Vastu saate testi järjekorra numbri. Seejärel suunduge peamajja ja sealt saate edasised juhtnöörid. Testi saab ka kurgust teha ja meie valisime selle variandi kasuks. Meil kulus ca 2,5 h kohapeal kõigele kokku. Hea õnne korral oleks kiiremini läinud, aga täna oli reede ja tegelased läksi vahepeal palvetama u 1,5ks tunniks. Arvestage, et see on nende elu ja nemad reguleerivad oma elu nii nagu nemad tahavad :). Lisaks veel, et numbri järjekorras oli kohe kirjas, et täna 12.02 tehtud testi saate kätte 15.02. Vaatamata sellele, et ametlikult oli kirjas, et andmed saadetakse soovi korral mailile, siis seda varianti ei maksa väga tõsiselt võtta, sest see mail võib tulema jäädagi. Teises pealinna hospitalis maksab testi tegemine 120$ Inimese kohta ja Nungwis 150$.

Tere!

On väga meeldiv tõdeda, et kaasamõtlejaid on piisavalt palju ja ehk saavad kõik abivajajad lõpuks nii abi kui ka vajalikku infot.

Hetkel oleme teadmisel, et tõendiga võibki 72h minna seda ennekõike PCR testi puhul.

Kuna Rootsi aktsepteerib ka kiirtesti tulemust, siis kas kellelgi on infot, kus seda teha saab, sest selles on info palju puudulikum? On infot, et seda saab teha Sansibari lennujaamas ja teine infokild, et Migombani hospidalis. Täna käis üks Eesti seltskond seal haiglas ja sealt öeldi, et nende juures ei saa seda teha.. Seega vasturääkivusi on piisavalt. Juhul, kui kellelgi on väärtuslikku infot, siis oleksime väga tänulikud, kui jagaksite seda :). Head puzzle pildi kokkupanemist meile kõigile!

Tere! Täname info eest :). Küsime veel täpsustavalt, millise testi tegite ja kaua tulemuseni aega kulus? Tänud ette!

Tere!

Tervitan kõiki reisiselle, kes hetkel Eestist eemal. Nagu ikka peab reisides arvestama teatud muudatustega ja  seepärast küsin, kas keegi võiks jagada oma kogemusi Eestisse tagasilennul Qatar’iga läbi Stockholmi peale 06.02te Tansaaniast või Sansibarilt? Ennekõike pean silmas vajalikku vôi mittevajalikku Covid-19 testimist transiidil Tallinnasse ja eriti Sansibarilt.