sairos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 kuud tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusin just Zanzibarilt, mõned minu tähelepanekud ehk on reisi planeerimisel abiks:

  1. nii minnes kui tulles arvestage PCR testiga... tõsi minnes ei kontrollinud mind Tallinnas keegi ja Zanzibaril mõõdeti lihtsalt kehatemperatuuri kiirmeetodil. Tagasi tulles tegin eelnevalt testi kohalikus aktsepteeritud kliinikumis - teisipäeval kell 10.00 andsin testi ( eelnevalt broneerisin elektroonselt aja nende lehel) ja neljapäeva hommikul oli vastus e-postis ja samaaegselt saab ka ise selle vastuse leida nende elektroonsest keskkonnast ning välja trükkida. Minu tagasilend oli neljapäeva hilisõhtul. Just paberi olekut negatiivse vastusega kontrollitakse tagasilennule pääsemisel Qatar Airline puhul. Üks sakslane jäi reisist maha kuna testi polnud teinud... Ei Dohas ega Helsinkis transiittsoonis  testi paberi vastu minu puhul huvi ei tuntud.

Testi maksumus oli 80 $ ja tegin seda pangas eelneval päeval. Testi tegin  Migombani kliinikus . Samas saab VISA kaardiga kohapeal ka maksta vahetult testi tegemise eel.

  1. kohapeal saab tegelikult kõik omad ostud, teenused maksta ameerika $. Nad pole oma rahast väga huvitatud aga vastu loomulikult võtavad.