Tara

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 kuud tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari

Maailm on imeline paik, mida tasub avastada rännates ringi erinevates paikades, tutvudes teiste kultuuridega, vaadelda kohaliku elu traditsioone, nende eluolu ja -tõdesid. Me kõik näeme maailma erinevalt.

Viimased kommentaarid

Kas kellegil on kogemust, kui nõue maksmata jätta, kui kaugele nende õigused ulatuvad?

Võib mõlemast variandist kirjutada: nii siis ,kui tähitud kiri välja võtta ja ka siis ,kui see jääb võtmata.

Tänan, Buldooza . See tundub tõesti huvitav, juba tuuseldasin pisut infos. Kui nüüd selline osa reisist valida, siis mis randasid soovitate?

Ma plaanin Dubrovnikust auto võtta ja Horvaatias ringi liikuda. Olen tänulik, kui keegi soovitusi annab, kus lapsel ka huvitav oleks, kus ööbida jne.

Tahaks soovitusi, mis piirkondi külastada, kus mida teha on. Siis saab juba plaani teha täpsemalt. Hetkel olen aru saanud, et lennu võiks võtta kas Dubrovnikusse või Spliti.

Mina sain ka juuni 2020 kiiruseületamise eest trahvi, mida rendiauto firma minu krediitkaardilt maha võttis summas 48,80€. Paberid sain pika kirjavahetuse peale postkasti pool aastat hiljem. Nüüd saadab Politsei veel mingeid dokumente 126€ suuruses. Kirjutasin neile ,et mul Europcarile kõik makstud ja saatsin väljavõtte pangast. Nad vastu, et pean Europcariga ühendust võtma. Kirjutasin, aga hetkel vaikus, peab vist jälle pool aastat ootama.

Nüüd loen siin teie postitusi ja tekkis küsimus, et kas see raha ,mis Europcar maha võttis ei olegi läinud trahvi katteks?

https://www.euroconsumatori.org/en/driving_in_italy#gsc.tab=0

Lõik If a car rental company receives the fine, it will disclose the data of the driver to the authorities. For this activity the company will usually charge the driver a fee normally directly by charging the driver’s credit card.