EvaJaa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 kuud tagasi

5 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Maree ja ftr8 - mul on info kohalikult giidilt, et trahv maski mitte kandmise eest on 20 lari ja kindlasti mitte 2000.  Trahv 2000 lari on õues viibimise eest komandandi tunni ajal.

Kui aus olla siis Batumis bulevardil ja mere ääres enamus inimesi maske õues ei kandnud. 10-päevase reisi ajal nägin korravalvurit vist vaid korra, autoga maanteel sõitmas. Samas ei soovi ma kindlasti mitte õhutada maski mitte kandma. Tunnistan, et minul oli info maski kandmise vajadusest vaid siseruumis.

To maree - mask oli vajalik ainult siseruumis

To Merlin - kõik on mais roheline, meie mõistes ikka täielik suvi. Sisemaal oli kohati päris palav, mere ääres Batumis oli minu jaoks suurepärane temperatuur. Meri tahab veel soojenemist, aga kuna vesi läheb kohe sügavaks siis palava päikese käest korraks vette minna olin hästi mõnus.

Meie sõitsime Tbilisist kohe ära ja kolmanda päeva testi tegime Kutaisis. Nagu ikka, vastus tuli kenasti mailile. Enne Gruusiast lahkumist teeme testi Batumis.

Olen hetkel Gruusias. Minu arvates on täna siia reisimiseks suurepärane aeg. Turiste väga palju ei ole, Batumis siiski enam kui mujal. Mis puudutab testimisi ja internetis täidetavat ankeeti, siis kõik on sujunud mugavalt ja lihtsalt. Kolmandal päeval ning enne lahkumist on vaja testid teha, mille hind on 35-40 EUR ringis. Ilusad ja korralikud hotellid on odavad ehk 20-25 EUR öö. Eriti hea kohtlemise osaliseks oleme saanud väiksemates perehotellides Batumis, Kutaisis, Sighnaghis. Toit restoranides on samuti odav, sest kohalik valuuta on kõvasti oma väärtust kaotanud. Ainus mis võib täna siin olles veidi häirida, on liikumispiirang alates 21.00-5.00. Hotelli restoran, pererahvas, terrass ja kohalik vein aitavad selle väikese puuduse unustada. On lootus, et seda alates juunist enam ei rakendata. Kogu maa on imeline, vaadata palju. Ilusat päeva!

Ma ei saa vastu vaielda, et soovisin jagada teavat hetkeolukorra ja reisimise võimaluste kohta Gruusias. Samuti infot suurepärase giidi kohta, kui keegi peaks olema huvitatud ringi reisimisest. Teen seda tihti erinevates valdkondades, kui miski minu ootused ületab või ma millegagi ülimalt rahul olen, kuna seda ei juhtu just tihti. Seekord see tõesti nii on. Olen alati väga tänulik kui ka ise infot suurepäraste võimaluste kohta saan. Seda eriti tänases meeletus infomüras. Loodan siiralt, et positiivsete emotsioonide jagamine erinevate sihtkohtade ja mille iganes osas on ka tulevikus võimalik ja saan teiste rõõmuvalmistavaid kogemusi ise kasutada. Kõike kaunist ja olen väga tänulik!

Lisan siia igaks juhuks Genadi Akhverdashvili kontaktid, juhul kui soovite oma reisi huvitavamaks ning mugavamaks muuta. E-mail: contact@daysingeorgia.ge ja info@daysingeorgia.ge Telefon on +995 599 90 1864. Koduleht www.daysingeorgia.ge