leak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 kuud tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

No hüpoteetiliselt on võimalik. Tänan, sain oma info ning loodan, et see viimane kord, kus selliste peensusteni peab asjadega arvestama. jah, rumalusest said krahmatud Stockholmi piletid kuuaega tagasi, oleks teadnud, oleks muidugi Soome kaudu sõitnud. Eelmisel korral lootsin ka 7 päevase karantiiniga piirduda 2 testi tehes. 6 päeval peale esimest testi ei helistanud aga keegi ning ise asja uurides, öeldi, et oodake. No ootasin. Helistati 10 päeval, et pakkuda 11 päeval aega, mille vastus oleks saabunud 12 päeval. Ehk polnud üldse sel testil mõtet. Mida ka aega pakkuvale Synlabile ütlesin. VAstati, et jah jõulu aeg, pole aegu. Nii saigi mu 14 päevasest jõulupuhkusest 10 päeva karantiini ja 3 päeva, viimasel pidin jälle tagsi sõitma. Oli kerge lootus, et äkki seekord läheb veidi paremini.

Tänan veelkord! No seadustrikkuma ei tahaks hakata ja kusagilt ei loe infot välja.  Kahjuks ostsin piletid ammu ja oluliselt odavamalt kui soome kaudu. tegin juba testi ja talitan siis nii.

No siinkohal palungi ju inimeste kogemusi, siis joonistub ju suurem pilt millega võib üldjoontes arvestada, ega need postil olevad politseinikud ka iga päev ei vahetu ega erinevalt käitu. see, on elementaarne, millest räägib eelkõneleja. mulle on õpetatud, et pole mõttetuid küsimused, vaid mõttetud vastused (küll natuke teiste sõnadega). Foorumid ju küsimuste esitamiseks ja kogemuste jagamiseks või kuidas? siinkohal pole tegu ka tohutu reisi planeerimisega, vaid tahaks lihtsalt koju saada suveks ja teaks siis ümmarguselt planeerida esimesi nädalaid kodumaal. Aga tänud, kes viitsid vastata!

Nojah, seetõttu küsingi, et viibi kasvõi jalutuskäigul kahe lennuki vahet transiitriigis ja kohe! =nagu oleksid kuudekaupa seal viibinud. Huvitabki, et kuidas praktikas on. Ankeedil küsitakse läbivaid riike ka.  Kuigi-milleks siis üldse lähteriiki küsida, kui loeb seaduse järgi vaid viimane, kus enne Eestit jala maha panid sekundiks.