Ann A

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 kuud tagasi

8 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei,

Mis seaduserikkumine, kui tahtsin teada riike/osariike, kus EI pea kandma? Funktsionaalne lugemisoskus ikka..

Ja Friedrich von Kugelschreiber: saad kõik tagasi!

Tõesti võrdlete pea katmist (kultuur) maskikandmisega (kaheldava väärtusega teadus)? Tere taevast..

Aitäh vastuste eest, oli huvitav lugeda. Kes veel kusagil hetkel on või tuli, võiks ju veel kirjutada, saavad muud ka eelteadmisi, mis nõudmised/kohustused tegelikult on.

Lugesin, et Itaalias on otsustamisel, kas lõpetada maskikohustus alates juulist e. turismi kõrghooajaks.. Eks siis sügisel jälle...

Viimasega täpselt sama meelt.

Lisaks, WHO on korduvalt öelnud, et maskid ei kaitse viiruse eest.

Maskidel endal on peal (kui ostad karbi), et ei kaitse koroonanakkuse eest.

Ei taha mõeldagi, milline on hetkel hispaanlaste immuunsüsteem, kui üldse enam värsket õhku ei saa ja oma CO2 sisse hingavad. Fuengirolas pidi suvel (!) sporti tehes (ratas, jooks) ka mask ees olema.. 

(Californias oli üks vahe iga päev ajalehtedes-uudistes pilte, kuidas inimesed ujuvad ookeanis mask ees (läbivettinud)). 

Tegelikult isegi USA CDC leheküljelt saab vaadata, kuidas uuritakse juba pidevast maskikandmisest tekitatud bakeriaalseid kopsuhaigusi/surmasid.

Ja vaesed astmaatikud, allergikud, kellel niigi on kevad-sügis raske aeg.

Olen täiesti sama meelt, aga kahjuks need nõuded on riigiti/osariigiti erinevad.

Näide: talvel sõbranna oli maskita vabas õhus matkarajal LA Countys ja kuna seal maskid igal pool kohustuslikud, oli hea, et ta teiste matkajate käest (kes vastu tulid jms) kere peale ei saanud. 95% olid maskides, isegi üksinda käies.

Ma vist ei seletanud hästi, proovin paremini: kui kusagil riigi info lehel on kirjas, et maskid on väljas olles 100% kohustuslikud, siis kas ja kui palju tegelikult neid järgitakse riigi ja teiste juhuslikke möödaminejate poolt jälgitakse Lõuna-Euroopas nii tänaval kui ka looduses?

Vastus Hapnikule:  Itaalias nt. Lazios on kirjas, et mask peab alati ees olema, kui väljas olla, võib see teoreetiliselt ju tähendada, et käin matkarajal kusagil seal, keegi tuleb vastu ja hakkab kobisema ja kutsub politsei. Või satun ise ebaõnnest tema otsa.  Või leian mõne koha, kus on töötajad-turvamehi ja hakkab jama pihta.

Teoreetiliselt tahtsingi teada, kuidas see toimub, kui riigiti kirjas, et väljas olles 100% kohustuslik ja pole eraldi ära toodud, kas väljas on linn või maa.

Chill out.

Aitäh soovituse eest! Montenegro risti-põiki läbikäidud, Albaanias vähem olnud, jäi palju huvitavaid kohti käimata.