Tinky Winky

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 kuud tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tip

Issand, ma nagu teises maailmas elan, arvasin, et ainult läbi digilugu saab. Aitäh!

Vaste

Ei teadnud, et tänasest päevast on sellised reeglid. Lähen siis otsin Jansseni aega teistes maakondades, vist ainult Tallinnas on probleem nendega

Tappete

Jansseni Tallinnas hetkel ei ole (ei leidnud aega) 

Teiste puhul pannakse 1 doos kahest, mis tähendab, et vaktsineerimine ei ole lõpetatud

Äkki keegi jagab oma kogemusi Ryanairiga. Meil väljalend Bergamosse augusti lõpus. Oleme läbipõdenud veebruaris ja COVID passis on kirjas, et see aegub 15 päeva enne lendu. 

Kas keegi teab kui rangelt jälgitakse neid kuupäevi? Kas lastakse lennukisse, kui möödas 195 päeva peale positiivset testi, aga mitte 180?

Sugram

Aitäh, ma siis tõesti igaks juhuks küsin check in töötajate käest kui neil on järgmine väljalend. Just helistasin lennujaama, ütlesid, et peaks sobima ainult positiivne PCR, aga parem tulge ja küsige Aegeanist otse.

Sugram, "Kreekasse sisenemise tingimustes on kirjas, et seda läbipõdemist tõendatakse positiivse PCR testi esitamisega." 

Jah, on kirjas, aga üks ütleb, et lisaks sellele on vaja arstilt tõendit läbipõdamisest, teine ütleb et peaks piisama ainult positiivse PCR testist... Mõtlsin, äkki keegi juba käis ise ja teab täpselt, Aegean kirjadele ei vasta.

Leevi Narusberg , äkki see oli enne 14.05? 14.05 kuupäevast on uued reeglid

Katjake, me räägime Kreekast, mitte Itaaliast

Kas keegi viimastel päevadel on lendanud Aegeaniga ja teab kuidas läbipõdunu saab minna (haigusest möödas rohkem kui 2 kuud ja vähem kui 9, sellega on ok)? 

Kas piisab ainult väljaprinditud positiivse PCR sertifikaadist (testi.mi äppist)  või peab arsti tõend ka olema?