trip-krainetrip-ukraine-dark

kõrvaklapp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

24 jaanuar läksin ja 30 tulin seal, vahemaandumisega Frankfurtis. Minnes ja tulles ainult vaadati, et vaktsineerimistõend on olemas, midagi ei skännitud ega kontrollitud täpsemalt. Minnes Barcelonas taheti näha ainult FCS vormi.

Keegi oskab seda Saksamaa ja Jansseni dilemmat kinnitada/ümber lükata. 24 jaanuar lubati veel kenasti transiidiks sisse, aga nüüd vaja tagasi minna.

16 Juuni tulin Itaaliast tagasi. Tol hetkel nõudis Läti veel ka vaktsineeritud inimestelt testi. Kohapela tegin testi FCO lennujaamas. Seal hoiatati, et vastuse saamine võib võtta kuni 36h, kui hakkasin tagasi tulema, siis sain testi tulemuse kätte ja seal lehel oli kirjas, et analüüs oli sooritatud kuskil 3h peale testi andmist. 

Hoiatuseks see ka, et seal võeti test nii kurgust kui ka ninaneeludest ja mõlemast väga sügavalt, mitte nagu Eestis Synlabis. 

Ma läksin testi tegema kuskil 7 paiku õhtul ja praktiliselt mitte mingit järjekorda polnud. Tundub, et ette pole vaja registreerida kuigi leht mida AirBaltic soovitab, väidab et peab tegema seda. Registreerimine toimus vähemalt minul kohapeal. Maksumus oli ~70€ ümardatult.

ei olnudki mõeldud lohutava postitusena, rohkem informatiivne.

Räägin veidi enda kogemustest.

Tallinna lennujaamas küsiti minult negatiivset pcr testi sertifikaati, covidpassi ning euDplf.

Läti lennujaamas tundus, et neil läks asi äkitselt väga kiireks ja väravas ei küsitud mitte midagi.

Roomas saab teha pcr testi Fiumicino lennujaamas, maksab 69.88€. Test võrreldes Eestis Synlabis tehtavaga vägagi ebameeldiv. Suruti pulk sügavale kurku ning seejärel mõlemasse ninasõõrmesse. Vastuse lubasid anda max 36h jooksul ja selle teada saamiseks tuleb jällegi sinna lennujaama ise kohale minna, meili peale ei saadeta.