Marko Narits

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 kuud tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma stardin teisipäeva hommikul.

Nii, et vinjette postiga ei hakanud tellima ja püüan piiril/esimeses tanklas ära osta need. 

Kas sularaha olete Eestis vahetanud, või pigem kohapeal? On seal mingi vahe või mitte?

1. Mida navigeerimisel kasutanud olete? Wase või Google maps?

2. Rahvusparkidest Plitvice ja KRK.

Olen aru saanud, et Plitvice rahvuspargis kulub terve päev ära? Aga kas tasub ka KRK rahvuspargis käijes arvestada terve päevaga?

3. Mis kogemused on BRACI saarelt kellegil, kas tasub ühe terve päev veeta seal?

Viktor54. 

Kas netist ostes saadetakse vinjetid sulle koju, või ostad ära ja saad juba numbri alusel sõita seal riigis. Hetkel vaatasin, et Tsehhi oma ei saa osta ja Austria ning Sloveenia vinjetti ostes suunas juba maksma nii, et ei küsigi auto numbrit. 

Toomas921 

Kas Tribunali Peetrist ühe hooga ei sõida ära Baśka Vodasse? Google maps näitab 12h ja 46 minutit sõitu. Kas Tribunali Peetris oskad soovitada mõnda öömaja, millega oled rahul(äkki on ka ööbimiskohas turvaline parkla, või ei pea sellepärast Poolas muretsema?) 

Väga lahe on lugeda kõikide asjalikke vastuseid

Tere.

Kuna pole enne autoga nii pikal reisil käinud ja olen roheline, siis äkki targemad saavad soovitusi, juhiseid ja tarka nõu jagada.

1. Niipalju, kui olen kuulnud, siis teatud riikidesse sisenedes peab maksma/ostma kiirtee või mingi riigi poolt kehtestatud maksu?

Kus seda tegema peaks, kui suun d on Horvaatiasse... Niipalju olen kuulnud, et riiki sisenedes esimesest tanklast peaks selle ostma.

2. Kuna minek on kahekesi ja suure tõenäosusega (99%) olen roolis üksinda, siis kuidas kogenumad reisijad on teinud. Kui kaugele on esimese hooga sõitnud, kas ööbimine on võetud teepeal booking.com kaudu, või on keeratud peale väsimuse tekkimist esimesse motelli(kui neid on tee ääres) USAs sõitsin ca 1300 km järjest ja ei olnud probleemi. 

3. Kui eelistan pigem chilli puhkamist(päike, rannaäärsed ilusad kohad, vauu effekti pakkuvad looduslikud vaated jne) siis mida kogenumad Horvaatias käinud soovitaksid. (Kirikud väga ei huvita ja koobastesse ka ei ole soov minna). Jagage oma mõnusaid kogemusi, mida võiks to to listi lisada Spliti/Lõuna-Horvaatia kandis.

4. Kuidas Horvaatias öömajadega on. Kas peaks varem ette booking.comis panema, või kohapeal olles leiad samamoodi pakkumisi.

Kui kellegil on mõnes ööbimiskohas häid kogemusi, kus ööbimiskoht on otse rannas ja ilusa vaatega, siis võiksite neid kogemusi ka jagada. Ööbimiskoht on peamiselt magamiseks, kui pole väga mõnus koht ranna ääres. 

Tänan ette juba kõiki, kes jagavad asjalikku infot/kogemusi sarnaselt reisilt.

Marko