Brit Pensa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 kuu tagasi

1 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime täna Viinist läbi Varssavi Tallinna tagasi ja taaskord kontrolliti põhjalikult vaktsineerimispasse ja osaliselt vaktsineeritu puhul ka antikehade testi nii Viinis kui ka Varssavis. Varssavis isegi põhjalikumalt- vaadati ka täpsemalt, millise vaktsiiniga on vaktsineeritud.

Edasi-tagasi kuhu ja kas nädalavahetusel? Vaatasin, et nädala sees Soome saab autoga edasi-tagasi 145 euroga, mis on üsna sama hind nagu 2 aastat tagasi.

Kui sa siseruumidesse tahad minna (restoranid, kohvikud, muuseumid jne.) , siis nende uste peal kontrollitakse. Oleme hetkel Viinis ja ilma pabereid ette näitamata pole kuskile pääsenud. Kel vaja, siis testimispunkte on linnas palju.

Hea küsimus. Tallinna lennujaamas küsiti lapse PRC või antikehade testi ka, kuna Poola tunnistab vaktsineerimist ainult siis, kui mõlemad doosid tehtud. Sihtriik Austriale oleks piisanud ka ainult 1.doosist+ 22 päeva selle tegemisest. Varssavi lennujaamas lasi tollitöötaja ka kõik paberid ette näidata enne kui transiittsooni lubas.

Just lendasime LOTiga Viini läbi Varssavi ja check-ini sai onlines teha, kuid Tallinn-Varssavi pardakaardi pidi lauast võtma. Varssav-Viin pardakaart oli võimalik välja printida.

1.lend läbi Varssavi tehtud ja kontrolliti nii vaktsineerimise tõendeid kui ka osaliselt vaktsineeritu puhul PRC testi. Tagasi minnes oleme targemad ja piisab ka ainult antikehade testist, ei pea tegema PRC testi.

Austria laseb alla 12-aastase lapse ilma testita riiki.