IngridNK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 nädalat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teemaalgataja olen - saime lõpuks Lufthansa kätte. Seda 20 min ümberistumist nad ei kommenteerinud kuidagi, aga tegid broneeringu ümber just sedasi, nagu Vatse pakkus - sõidame läbi Viini Frankfurti ja siis ehk jääb ilusti aega, et Tallinna lennule jõuda! Seega tänud abi eest :)

Kuna meil oli ka üks äraantav pagas juurde ostetud just tagasilennuks (sest minnes olid äraantav pagas hinnas), siis see läks vist nüüd küll kaotsi, samas nad lubasid selle raha tagastada, kui me järgmisel nädalal neile uuesti helistame (huvitav, kas kuidagi lihtsamalt ei saa, sest see helistamise protseduur on ikka suht tüütu?).

Kas keegi oskab öelda, mis maksab lennujaamas juurde ostetav pagas (eeldades, et see ei ületa mingeid lubatud mahte/kaale)? Ja kas on võimalik osta see pagas nii juurde, et Malagas anname selle ära ja Tallinnas saame kätte (kaks ümberistumist) või ei ole see eriti võimalik?

_"Antud juhul tehakse tasuta muudatus. Kui esimene töötaja hakkab midagi muud rääkima, siis saab järgmisele helistada. Hea, kui mõtled enne jutu läbi ja räägid lühidalt ja konkreetselt. Pakud kohe need lennud muutmiseks välja jne, siis saab asi kindlamalt tehtud. Nad saavad selle muudatuse käsitsi ära teha. Hetkel veel kohti näitab." _

Kas pead silmas seda, et kui ma lõpuks kellegi kätte saan ja tema ei ole nõus tasuta lende muutma, siis proovin hiljem uuesti ja siis ehk läheb õnneks?

Tänud nõuannete eest :)

Kust kohast neid teisi lende saab vaadata? Igal juhul on tunne, et 2.novembril ei olegi Lufthansaga tagasi võimalik lennata! (Piletid ostsin otse Lufthansa lehelt).

Ja üks küsimus veel - kui lennud on tühistatud, kas siis ümber registreerides pean lendude hinnavahe kinnimaksma?