Kaur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 nädalat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh info eest! 

Mulle öeldi Iizist, et Eestis lähikontaktse reisitõrke kaitset ei pakuta, aga kui nüüd ilmneb, et Swed siiski pakub, siis on see super!

Uurisin Iizist ja vastus oli, et üheski seltsis ei ole eneseisolatsioon ilma haigestumiseta kindlustusjuhtum ehk eneseisolatsiooni korral võib reisikulud korstnasse kirjutada :)

Mulle ütles kindlustusselts, et isolatsiooni korral reisitõrge ei kehti, selle tõttu teema püstitasingi. Kui kellelgi on õnnestunud osta kindlustus, mis sellisel juhul reisikulud korvab, oleksin info eest tänulik.

Uuendus: tänud Salva vihje eest!

Veel uuendus: Salva tingimustest ei leidnud, et eneseisolatsioon läheks reisitõrke alla - Reisitõrke alusel hüvitame reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud.

Tjah ja sel juhul kindlustus miskit ei korva ka... Saab näha, kas koolivahajal jäävad lennukid pooltühjaks või minnakse vaatamata isolatsiooninõudele siiski lennukisse... Minu lapsed on üle nädala isolatsioonis ja ei usu, et tegu on eranditega.