Nilsson

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas kellelgi on kogemusi suurema pagasiga Hiina rongis. Oleks vaja sõita Shanghaist Wenzhousse ja kaasas on jalgratas pappkastis. Kas lubatakse rongi sellise oversized pagasiga või mitte?

Võib rahulikult prügikasti visata selle trahviteate. Eesti kohtute kaudu välismaiste trahvide sissenõudmist ei praktikas ei toimu. Eelmisel aastal jooksis meediast läbi, et neid juhtumeid on olnud paarkümmend tükki aga jäeti mainimata, et tegemist on kriminaalasjades rahaliste nõuete sissenõudmisega, mitte mingi suvalise automaatkaamera trahviga. Võib-olla tuleb veel paar Itaalia keelset kirja aga need võid samuti prügikasti visata, keegi ei nõua seda trahvi jõuga sisse. Ja kui aastaid läheb mööda ja mingi ime läbi jõuab Euroopa Liit nii kaugele, et reaalselt suudetakse erinevates riikides tehtud trahve teistes liikmesriikides sisse nõudma hakata saab juba apelleerida aegumisele.

http://www.getgoing.de/frameset.htm on info Zugspitze mäejooksu kohta. Eelmisel aastal sai käidud kui juulikuises lumetormis kaks inimest otsad andsid. Sealt leiad ka raja skeemi. See teeb 16 km ja ca 2000m tõusu tippu jalgsi Austria poolelt Ehrwaldi keskusest. Alguses mõned kilomeetrid asfalti, siis alpikarjamaade vahel kruusatee ja lõpuks matkarada, mis läheb järjest kivisemaks. Viimane 500 m tõusu on ronimine aga rada on metalltrossidega turvatud, saab kinni hoida. Minu käigu ajal oli pilves aga muidu vaated fantastilised. Alla saab kaabliga odavamalt ilmselt kui üles-alla.

Olen käinud Juulis ja Milano kaudu. Sinna peaks saama soodsalt. Esimesel õhtul Vahemere äärde, teine päev Pisa ja siis ööbimisse Mariletta Country House, Via Gorizia 31, 58028 Roccatederighi - Roccastrada. Otsi Google või booking.com Väga ilus väike linnake kalju otsas ja apartament hotell ise samuti väga viisakas. Alla 100EUR öö saab nelja inimese korteri. Vaade super, bassein maja ees. Sobib keskuseks Toscanas ringi sõitmiseks, Siena, San Gimignano, Montepulciano ei ole kaugel. Lahe koht oli ka Monte Argentario poolsaar. Ilusad vaated, head restoranid. Läheduses ka mingi rahvuspark Vahemere kaldal. Pärast nädalat maapiirkonnas suutsin Firenzes olla ainult pool päeva, liiga palju inimesi.