sursu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teļlisin aug alul Tjäreborgist pakettreisi Madeirale jaanuari kuul.Sissemakse tehtud nov lõpus tuleb tasuda kogu reis. Olen veits hirmul ...mida teha. Kas on garantiid, et jaanuaris üldse reis toimub.

Tere Liiz,lugesin su viimast kirja ja lausa imestasin.Mul samuti reis nov alul Kuprosele ja sooviksin Lõpetada.Loodan,et saab selle mure kaelast ära.

Lohutuseks sulle Floraabla,sa pole ainuke,kellel selline mure kaelas.

Oleme minemas reisile 2.novembril.Hotelliks on Le Chateau Lambousa.Meie oleme kuuekesi,plaanis ka rendiauto võtta.Hea oli siit infot saada erinevate autofirmade kohta.Ootan juba,millal reisile saaks.Tore oleks kui siin keegi veel infi jagaks.

eelpostitajad,palun infot sealse temperatuuri kohta.Me lendame Heraklioni juuli lõpus.

Me ka 25 juulil Kreetale minemas.Pole mõtet ette muretseda,ootan pigem põnevat olemist.

Tere,köige pealt tänan Priitu väga hea ia pöhjaliku reisikirja eest.Tulime just 27.jaanuaril 2014 Madeiralt , muljed ja elamused värsked.Loodus kena,öitsemist vähe kuna talv,vesi mönus,muutunud on muidugi hinnad.Töeliselt lahe reis oli.

Südamest tänud Sulle. Tütrel kohver käes.

Unustasin mainida, et tal on pagas õnneks kindlustatud. Ta peatub Shanghais paar päeva. Kas on olemas mingi aeg , kaua võib pagas hilineda. Ise ma loodan , et kui pagas tõesti Vantaasse jäi, siis läks tänase lennuga. On see reaalne või ulme. Kahjuks läks täide, mida ta kõige enam kartis. Teile soovin huvitavaid avastamata maid.

Tütar lendas 1.jaan. Finnairiga Tal Hel ja sealt Hong Kongi. Vantaa lennujaamas oli aega üle 3 tunni. Pardakaartid sai Tallinnas kõik kätte, siin õeldi veel et kohvrit ta vahepeal välja võtma ei pea ja chek in ka mitte. Hommikul 8 jõudis Hong Kongi ja sealt edasi Shanghaisse. Seal selgus, et kohvrit pole. Tütre jutu järgi hakatud seal kohe tegutsema ja arvatakse, et kohver jäi Vantaa lennujaama. Olete palju reisinud ja kindlasti hulga kogemusi, mida oskate mulle lohutuseks õelda.

Nii, see hotell on küll kõneainet väärt. Esiteks: hotellil ei olnud mitte ainsatki silti, niiet sildi järgi pole mõtet otsida, aga see selleks. Viibisime Country's nädal aega tagasi, nalja kui palju. Teiseks: meie kaasreisijate toas ei olnud ei vett ega elektrit, niiet see peaks ütlema KÕIK (vee ja elektri jama parandati siiski suure hädaga ära, meie reisikaaslase abiga, sest need seal ei teadnud tuhkagi. Veega olid vist vahepeal terves hotellis mingid jamad, kuna hotelli kõrval kaevati midagi ja küllap siis mõni mees virutas labida vähe mööda. Meilegi lubati tube vaatega basseinile, aga lastetuba oli sellises kohas, kus päiksekiir ka sisse ei paistnud ja töömehed labidatega akna all. Minu ja mu abikaasa tuba oli väga hea kohapeal nagu ka enamikel. Toad olid nii enam-vähem, väsinud näoga, aga magamiseks ok. Kes siis ikka tahab toas istuda, ega tuba ongi ju magamiseks, iseasi kui kaua keegi magab või mis kellast üldse alles hotelli jõutakse. Toad olid ainult meeletult külmad, sest konditsioneer ei töötanud ka päris hästi. Ükspäev tuli üks tööline ukse taha ja küsis konditsioeeri pulti, et sealt patareid välja võtta. Meie kambakesel oli kokku siis 3 tuba, igat tuba koristati vahelduva eduga. Teismeliste tütarde oma kõige tihedamini ja neile tehti ka uhked voodikaunistused, mille tegemise ajakulu arvelt jäidki ehk pooled toad koristamata. Rätikuid vahetati küll iga päev ja WC paberit oli ka kuidas juhtus. Toidu koha pealt võib öelda, et need olid täitsa maitsvad, kuigi ei saa öelda ka et väga head, sellised natuke võõrad. Õhtusöögilaud oli see-eest väga korralik. Nüüd paistab küll, et seal oli kõik äärmiselt hull, kuid seda ei tahaks öelda. Töötav personal oli vahva. Suveniiripoodi pidav Mina (mitte Miša)oli väga tore ja tema poest sai väga hea hinnaga kaupu, eriti just vesipiipe. Hotelli Dj oli nägus noormees ja samuti muud näod. Hommikune omleti-poiss oli nii nunnu, selline alandlik ja armas. Personal oli selline soe ja alati abivalmis, arvestama peab ainult sellega et nende 5 minutit on u 30 min. Meie reisijuht Alar oli ka väga super :) ja samuti meie egiptlastest giidid. Väga Super mehed:) Kui ise oled rõõmus ja vaatad puudustest mööda, siis võib öelda, et pole sel kohal midagi häda. Asukoht on ka hotellil iseenesest hea, Vanasse Sharmi ja randa jõuab jalagi minna, Naamasse vaja takso võtta (soovitan sellist väikest bussi, nati logu aga kordi odavam kui tavaline takso, neid tuleks otsida hotellist eemal, sest seal neid ei ole. Vanast Sharmist Naamasse oli 1 LE nägu, niiet meil läks 6 inimest kokku 6 LE. Kokkuvõttes võib öelda, et reis oli väga super, isegi kui hotell oli nagu ta oli, vähemasti on mida meenutada :D. Päikest !

Olles ise juunis käinud Bohemian Traveliga Prahas julgen soovitada teistele reisihuvilistele.Reisi hind oli väga soodne võrreldes mõne teise firmaga.Kui juhtub giidiks olema Meelis peaks kõik OK olema.Praha on ilus ja vaatamist jagub.

Olen Urve..käisin koos abikaasa ja kahe tütrega:)

Turistile..Käisime oktoobri viimase reisiga Pariisis..olime siis reisikaaslased..

Minul on küll selle firma kohta vaid häid sõnu öelda. Giid Tiiu oli võrratu ja reisiseltskond oli ka lahe (bussi tagumine osa just:) ja mõningad esiotsast. Hotellid olid ka üllatavalt ilusad ja mugavad (3 tärni). Tavaliselt jäävad Poola hotellid alla igasugust arvestust, aga see-kord oli Poola hotell imearmas, ainuke jama oli, et ei köetud veel, aga tühja sellest, kannatas ära:)Kõik oli hästi korraldatud ja sellist meeletut jooksmist ei olnud. Meie Pariisi hotell asus u 20 km linnast väljas lennujaama lähistel. See hotell oli jällegi väga luks. Parim osa kogu reisist oli viimase õhtu laevasõit Seine'i jõel, mil nägime enda kõrval tuledes Eiffeli. See oli imeline vaatepilt! Käisime kogu grupiga ka Eiffeli 3.platvormil e siis tipus ära;) Reisist ainult head muljed ja juba plaanis LaStrada'ga ja Tiiuga Itaaliasse minna:)