Viimased kommentaarid

Loen koha peal elavate inimeste jutte olukorrast. Usun, et hotellides saab turvaliselt olla. Kohalike seas on levimus suur, testimine puudulik ja kallis.

Mehhikos on olukord halb. Kindlasti tasub head tervisekindlustust omada. Tulumist väga ülespoole ise ei läheks. Playa del Carmen lapsega reisimiseks suht mõtetu minu arvates (kui just ei armasta kuurorte ja nende ostutänavaid. Ise oleks veidi Cancunis, siis liiguks ülesse poole. Mulle väga meeldis see hotell: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499445-d596004-Reviews-Grand_Palladium_White_Sand_Resort_Spa-Akumal_Yucatan_Peninsula.html

Lapsega reisides väga mõnus pikemaks peatuseks. Kahe nädalaga igav ei hakanud, Sviidid mõistliku hinnaga, teenindus sväga hea. 

Tulum meeldis. Cancunis tasub ka mõned päevad veeta. Püramiidid tasub ära vaadata, Cenote külastus ka tore.

Huviküsimus. Kas kulud on ka kokku löödud? Ehk mis selline äga soolotrip maksis?

Kohalik SIM kaart 4G toega ja 2GB mahuga kehtivusega 30 päeva maksis eelmisel aastal 20 USD'i. Levi oli nagu oli rendiautoga sõites, kuid kõik sai tehtud. SIM kaardi ostsin esimesest ostukeskusest.

Hotellina soovitan ühte, mis meie perele väga meeldis (asub 1 ja 15 min Cancunist väljas.

https://www.palladiumhotelgroup.com/en/hotels/mexico/rivieramaya/grand-palladium-colonial-resort-spa

Maksime Sviidi eest 2950 USD'i 12 ööd. Väga hea tase oli. Vajadusel saan juurde rääkida.

Tere

Juttu sellisest saarest: https://www.colonialtours.com/paradise-island-puerto-plata-english.htm

Kestab sõltuvalt alguskohast 7-9h. Julgen ka külastust soovitada.

Jah, ise tulin Mehhikost läbi usa. ESTA vajalik...

Tänud vastajatele. Kaasa tulevad dollarid ja eurod. Kui vaja kraabin ATM'i.

Marko

Meie vahetasime Eestis Davidis. Vahetasime liiga palju.Kohapeal kursid kehvemad ja kui oled AI hotellis, siis ei tasu väga palju kohalikku raha kaasa võtta.Soovitan rohkem USD'e võtta. Meil oli neid rohkem vaja (ei trippinud väga palju ja olime ka AI hotellis.Kindlasti tasub jootrahaks võtta väiksemaid kupüüre (1 USD ja 50 Peesoseid).Kõik kohapealsed tripid ja asjad saad maksta USD'ides.

http://www.starlight.com.tr/Sai seal käidud, kui laps oli just aastaseks saanud.Toit: Lastele eraldi nurgake bufee restoranis. Seal sai piima soojendada, püreesid teha jne. Lasp sõi enamvähem kõike. Puuvilju igal ajal saadaval.Basseinid: Väga OK oli. Lisaks siis oma veepark, kus kas ka aastasel oli tegevust.Tuba oli tavaline. Soovitan maksta upgrade'i eest peamajasse.

Tänud kõigile ideede eest. Programm täieneb...Kel veel ideid, jagage palun.Marko

Rendiauto lennujaamast?Saab hiljem ka reisi ajal kasutada ja see on päris soodne Hispaanias.

Camrils'is olen olnud perega. https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g580328-d497798-Reviews-H10_Cambrils_Playa-Cambrils_Baix_Camp_Costa_Dorada_Province_of_Tarragona_Catalonia.htmlTäiesti OK hotell, ja hind soodne koos täispansioniga. Usun, et lastega on mõistlik toitlustus hotellist võtta.

Ma kaaluksin ka Hispaaniat. Jah, juuli on igatahes palav, kuid meie laps kannatas seda hästi juba esimesel Hispaania reisil 3 aastaselt. Täpselt sama soojas türgis kannatas aastaselt peaaegu sama hästi.Hispaania kõik hinnas hotellid on ka väga OK hinnaga. Lendab otse nii Vueling, kui Ryanair. Hotelli leiad näiteks bookingust. Rendiautod on seal ka soodsad.

Olen käinud aprilli lõpus, mai keskel, juulis ja augustis. Kõige rohkem meeldis mai kuu. Kesksuvel suht palav ja siis oleks mõistlik Barcelonast välja sõita. Ideaalne jah pigem september, oktoober, siis vesi veel soe, ilmad ilusamad, pole liiga kuum ja turiste ka mitte liiga palju.

Santorinil sai laevaga käidud. Ainuke miinus oli kallis hind. Muidu on see üks eredamaid mälestusi kreeta reisist. Saab super ilusaid pilte, ilusa vaatega kohvikus head sööki ja eesliga mäest üles-alla sõita.

Sinna soovian igatahes minna!

Ise küsin, ise vastan: Kaasa siis eurosid ja liire. Osades kohtades on kasulikum eurodes maksta, osades liirides. Meie võtsime kolmandiku sularahast liire kaasa ja kulutasime need ka ära. See andis täitsa arvestatava kokkuhoiu.

Hotellis oleks olnud kõige kasulikum dollarites maksta, kuid neid kaasas polnud.

Hei,

Kas selle aasta pakkumine on ka mõnele juba postkasti potsatanud? Tundub hea soodne variant esivanemate lähetuseks.

See kord pakutakse siis ka õhtusöögi paketii hinnaga 99.- See tasuks vist küll võtta.

Kuidas tänapäeval? Liirid kaasa? Ja natuke eurosid? Dollareid vist ei tasu võtta?

Starlight Convention Center Thalasso & Spa - http://www.starlight.com.tr/web/en/ Kes on käinud?

Kuidas sealne söök lastele sobib? Mis tegevusi seal leidub 1 ja 2 aastase lapsega? Ekskursioonid, kuhu lastega Side's minna?

Kuidas kohapeal mähkmete ja väikelapse toiduga on? Mida kujutab endast nende "Baby buffet" ja "Baby corner: Breakfast"?

Tänud neile, kes teavad ja infot jagavad. Meil minek Juuli teises pooles.

Starlight Convention Center Thalasso & Spa - http://www.starlight.com.tr/web/en/ Kes on käinud?

Kuidas sealne söök lastele sobib? Mis tegevusi seal leidub 1 ja 2 aastase lapsega? Ekskursioonid, kuhu lastega Side's minna?

Kuidas kohapeal mähkmete ja väikelapse toiduga on? Mida kujutab endast nende "Baby buffet" ja "Baby corner: Breakfast"?

Tänud neile, kes teavad ja infot jagavad. Meil minek Juuli teises pooles.

Minu soovitus on küll USD'e kaasa võtta. Samuti vahetas Tavid nende peesosid. Minul olid ka need kaasas.

Ei tea, kas oled kursis, aga Dominikaani sisenedes on maks 10 USD per reisija ja väljudes 20 USD'i. Selleks peab USD sularaha olemas olema.