Vk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Orcaris see auto oli ca 250 EUR. Teistes firmades kuni 900 EUR :-) Keskmiselt 380-450. Nii et 343 EUR on enam vähem OK.

Ei taha riskida ja otsida kohapeal, äkki seal ei leiagi kabrioletti. Hertzis krediitkaarti ei pea online kasutama, maksad kohapeal, nii et riskid minimaalsed. Ja see Hertz on üsna suur rahvusvaheline firma, loodetavasti nad hoolitsevad oma reputatsioonist.

Lõppude lõpuks broneerisin Hertz'ist (www.faycan.es) Megane Cabrio hinnaga 343 EUR/7p ilma ettemaksuta. Odavamates firmades (nagu orcar ja autoreisen) hetkel ei ole mitte ühtegi autot pakkuda. Käisin City Motors'i salongis autot vaatamas -- müüja väidab, et selle Megane'iga saab väga mugavalt sõita kuni 140kmh ja kui väljas on vaid +8C (kerge jopega). Eks vaatame :-)

Keegi ei saa pakkuda kabrioletti selleks ajaks ilma ettemaksuta ;(

Äkki on keegi võtnud autot firmast www.autoeurope.ie? Neil on VW EOS "on request", mis tähendab: maksa enne, alles siis hakkame uurima kas on võimalik tarnijalt autot saada. Kui ei ole võimalik, siis lubavad "You can cancel this booking if the vehicle is not available and receive a full refund." Kas on kellelgi kogemust selle firmaga?

Kindlasti tahaks kabrioletti võtta. Mõistliku hinna eest leidsin vaid Renault Megane Cabrio ja Jeep Wrangler (mõlemad ca 240 EUR/7 päeva). Wrangler on minu meelest veidi kahtlane auto kiirteel sõitmiseks, aga konkreetse Renault mudeli kohapeal võibolla raske leida. Riskida küll ei tahaks ja see 240 EUR/7p tundub ka täitsa normaalne hind.