puravik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisitshekke saab Leh'is vahetada küll. Endal olid Amexi omad kaasas.

Selline infokild veel, et Ladakh on suvel kohutavalt tolmune. Pikematel bussiotstel ja renditud mootorrattal liikudes kulusid väga ära kodunt kaasa võetud paar suurt prügikotti, kuhu sisse sai seljakoti panna.

Kõht ja alaselg on küll paljad, aga õlad ja põlved on ALATI kaetud. Ja dekolteed ei ole avarad. Shortside ja õlapaeltega toppide kandmine on Indias sama kohatu kui meil näiteks bikiinidega kõndimine kesklinnas.

Käisime väikse seltskonnaga Hawaiil 2 aasta eest märtsis. Kauaile ei jõudnud, kuna seal sattus olema maalihe, mis tee ära viis, aga Mauil ja Hawaiil sõitsime ringi (kokku vast mingi 7-10 päeva).

Meil ei olnud samuti mingeid hotelle broneeritud, kuna igal pool mujal (Aasia, USA mainland, Lõuna-Euroopa) reisides pole jooksvalt hotelli saamisega kunagi probleeme olnud. Aga Hawaiil olid probleemid! Kohad olid tõesti lihtsalt täis. Hosteleid jm odava otsa majutusi seal eriti polegi ja üldse pole hotelle palju. Kahese toa eest tuli (mu väga viletsa mälu järgi) ikka vähemalt ca 700-800 krooni maksta, vahel rohkemgi.

Kuidagi me siiski alati öömaja leidsime, aga see oli ausalt öeldes suht frustreeriv. Iga hommik algas sellega, et Lonely Planet'is toodud hotelle läbi helistada. Ja siis päeval ringi sõites tuli arvestada, et õhtuks sinna kohta välja jõuda, kuhu öömaja oli õnnestunud saada. Nii et jah, ise üritaks järgmine kord küll ette broneerida. Maui on nii väike, et saab ühes kohas baseeruda ja day-trippe teha. Hawaiil võiks vast erinevateks öödeks saare eri otstes broneerida.

Konkreetsete hotellide kohta ei mäleta kahjuks enam midagi soovitada.

Aga muidu on Hawaii imekena. Enjoy!