sviiidi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

5 meeldimist
4 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olin lõuna goas ja no ytleme et eks seal oli ka veidi vaevaline see sularaha välja võtmine. Aga mitte võimatu! Olin delhis ka ja seal oli ikka katastroofi lähedane olukord.

Panin 17.10 õhtul passi posti, 21.10 jõudis India saatkonda ja täna, 28.10 on pass Eestis tagasi. Praegu linna ei saa minna, et Omniva pakiautomaadist pass välja võtta. https://indianvisaonline.gov.in lehel Visa Status Enquiry't chekates tuli selline tekst: Application Status :- Visa processed. If not collected earlier,Please contact the respective office on next working day where you have submitted your Application

Kas 'visa processed' tähendab, et sain viisa? Edit/ viisa käes!

Küsimus e-viisa kohta! Kui palju see maksma läheb? Kas tuleb soodsam kui Soome saatkonnast 6 kuuline turistiviisa võtta?

Oskan ise ka googeldada ja olen seda juba teinud. Siiski, äkki on MIDAGI mille peale veel ise ei ole tulnud. Sellepärast küsingi.

Kas keegi on V Expressis ööbinud? On see OK koht? Endalgi terve öö vaja Sheremetyevos veeta...

Tenerifel mulle isiklikult meeldis. Veepark, loomapark ja puerto de la cruz-is oli isegi tivoli olemas. Pealinnas oli jahedam, aga playa de las americas oli hoopis teine kliima.

Marek434, oleks tore kui saaksid natuke tagasisidet anda kuidas Beachwood hotelliga rahule jäid.

Tere! Lähen esimest korda USAsse ja ilmselt minek Aeroflotiga. Aeroflot lennutab mind Moskvast New Yorki, kuid lendan sealt edasi Dallasesse ja sinna viib mind Endeavor DBA Delta Connection. Kas Deltaga sõites tuleb maksta pagasi eest lennujaamas? Või kehtivad samad reeglid mis Aeroflotiga, kuna broneerisin ja ostsin kõik piletid korraga ära ja põhilende teostab Aeroflot?

Tänan asjalike soovituste eest! Aga selline küsimus, äkki keegi teab... ega Saksamaal mingeid pühi ei ole sel perioodil kui meil siin Eestis jaanipäev on?

Mitterahulolu seisneski selles, et kuidagi väga külmalt võtsid reisikorraldajad meid vastu seal. Lennujaamas korraks nägin giidi, kamandas meid bussi ja rohkem ma teda sel päeval enam ei näinud. Olin esmakordselt Egiptuses ja sealne kultuur, kuid eriti hotellitöötajate käitumine tekitasid mulle esimesel õhtul kerge šoki. Mingit kohalikku, kes Estouri heaks siis töötas nägin seal rohkem, kui eestlasest Estouri giidi. Oleks oodanud lihtsalt rohkem suhtlemist eestlasest giidi poolt.

Käisin Estouriga Egiptuses. Enne reisile minekut eelarvamused puudusid, kuid nüüd tagantjärele võin öelda et ei jäänud reisikorraldusega rahule. Olin esmakordselt Egiptuses ja Estouri esindajaid nägin kõigest paar korda vilksamisi...

Plaanisin viimase hetke reisiga Egiptusesse sõita, aga vaatasin, et mu passi kehtivusaeg lõpeb 15.03.2010. kas sellest piisab et järgmine nädal Egiptusesse minna?