sigrid1

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tõstan teemat, Sol Nessebar Bay Mare 4* hotelli kohta, senini kahjuks ei ole ühtegi vastust.

Ette tänades...

Üks küsimus veel nende riikide kohta. Kas peab olema reisimiseks pass või piisab id-kaardist?

SMS-i osas tegin nalja muidugi, iial ei hakkaks seda võtma. Ja tänud 2 vastajale.

Blond tänab põhjaliku vastuse eest.

Tere reisihuvilised!

Leidsin siit teema Küpros vs Kreeka, endal sama küsimus, et kumba eelistada. Olen uurinud kõikvõimalikke Eesti reisibüroode kodukaid, aga hinnad on minu meelest ikka üle mõistuse. Soovin minna augusti algul (sest siis on puhkus, kuigi ilmselt väga palav, aga ega soe nahka riku, nagu mul vanaema kunagi ütles)ja kuna saan reisi võimaldada võib-olla korra 5 aasta jooksul, siis metsikult ei tahaks seigelda, tahaks, et hotell oleks vähemalt 4 tärni, mere ääres ja mingi linn võiks ka olla lähedal. Ei taha otsida mingit transporti, lennata 12 tundi, mitu korda ümber istuda, vahtida tunde kuskil lennujaamas, otsida söögikohta jne. Sellised soovid siis minul, aga ... Nüüd siis probleemid, olen muidugi võhik kuubis, aga olen oma kuu netis hullanud ning tundub, et Eesti firmade kaudu minnes tuleks sms- laen võtta, sest minu tingimustel alla 1000 euro nägu ei mängigi välja, lisaks on pakutavad hotellid mannetud, isegi 4-5 tärni hotellide pildid ei ole kutsuvad, lisaks on igasugusest asustusest kaugel. Tahaks harva minnes tunda ennast nö "valge inimesena". Leidsin huvitava lehe Küprose hotellide kohta www.bookcyprus.com, mis pakub tõelist luksust poole odavama raha eest, samuti leiab oivalisi hotelle booking.com lehelt, mis hinnalt soodsad. Ainuke probleem, et ei suuda leida (või ei olegi?) otselende nendesse kohtadesse? Soome kaudu finnmatkat.fi küll müüb ka ainult lende, aga kas tõesti Eestist otse sinna ilma pakettreisita 4 tunniga lennata pole võimalik? Äkki keegi oskab vastata? Olen juba ette väga tänulik! Ja samas algne küsimus, Küpros vs Kreeka - kumb on hinna-kvaliteedi suhtelt parem?

Tsitaat - "Kas keegi on kasutanud seda lehekülge hotelli bronnimiseks, kui usaldusväärne see on ja kas keegi teab kas hind on ühe või kahele inimesele mõeldud (kui näitab et tuppa mahub 2 inimest kas hind on siis vastavalt ühele inimesele, kahele inimesele või hoopiski neljale inimesele). Vabandan kui tundub rumal küsimus aga tahaks enne kindel olla kui hakata bronnima? On usaldusväärne. Hind on toa kohta."

Tõelise blondina tõstatan küsimuse uuesti, kuigi võin saada pahameeletormi osaliseks. Lugesin booking.com kohta kõik KKK ja siinsed vastused läbi, aga aru ikka ei saa. Saan aru, et hind on toa hind, aga kas see on kõigile toas olevatele inimestele kokku või ühele inimesele? Kui näiteks valin toa, kus 2 täiskasvanut ja 1 laps, kõik hinnas, nädal aega ja saan tulemuseks toa hinna näiteks 700 eurot, siis kas pean maksma 700 või 3*700?

Tulime eile Novatoursiga Hurghadast ja lennukiks toosama AMC Boeing. Nii minnes kui tulles kõik suurepärane. Sujuv tõus ja maandumine, viisakad teenindajad, normaalne lennukisöök, karastusjoogid ja kohvi, tualett korralik ja puhas ka peale 5-tunnist sõitu. Ka ruumi piisavalt, istmed mugavad, ekraanidelt saab pidevalt jälgida, kui palju maad veel sõita, kiirused, kõrgused jne. Filmi näidati ka, kuigi ei midagi värsket. Väjumised nii minnes kui tulles mõlemalt poolt täpselt graafikus. Ei oskagi nagu kurta millegi üle, foorumi postitused tunduvad siin küll enamus negatiivse alatooniga olevat. Lennake julgelt!