murlin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei, Kas oskate ka võrrelda Krka rahvusparki ja Plitvice rahvusparki. Kumb on ägedam just looduse poolest? Ma peaksin valima vist ühe nendest selle aasta 6-7.mai paiku. Või peaks ikka mõlemad ära käima. Panen siin ajakava paika, kuhu minna 5 päeva horvaatias oma autoga. Mõtlesin Plitvice rahvuspark, split, dubrovnik kant. Kellegil veel mingeid häid soovitusi :)? Loen suure huviga. Tänud. Koopaid,mis siin soovitati panin ka juba kirja :)

On plaan samuti Perhentian islandile minna Malaysias. Annik, kas Tunabay resortisse said sa majutuse paadiga tasuta,siis? Kuulus nagu hotelli hinna sisse?Ja paat läks mingitel kindlatel kellaaegadel. Huvitav, kui ise jõuan Singapuri kell 17.30 ja tahaks sealt lennukiga kuidagi saada sinna saare poole, kas siis õhtul saab ka paadiga saarele kuskilt :).

Kas keegi oskab öelda ja Tai viisa kohta midagi.

1.Kui minna kaheks kuuks sinna seiklema, mis viisa sinna peaks tegema. 2.Kust selle osta saab ja palju maksab 3. Tavaviisaga saab olla Tais kaks kuud korraga, kas tagasilennu pileti peab,siis kohe sinna minnes ära ostma või võib ka enne natuke enne kahe kuu täitumist osta selle?

Tänud info eest, uurin kohe :). Ise plaaniks minna pigem veebruari alguse poole.

Aga huvitav, kust saaks odavaima pakkumise Phuketile(või oleks ikka odavam sõita Bangkoki ja sealt bussiga Phuketile), kui minna kuu pärast veebruari algul ning tagasi kahe kuu pärast. Kust võiks vaadata pileteid? Kus oleks odavaim? :)

Veebruar ja märts 2012 Phuketil. Kas oskaksite soovitada kuhu elamine Phuketil

On kellegil soovitusi kuhu elamine võtta Phuketil veebruar ja märts. Kus oleks rand, loodus ja ka mõni pood ikka :). Siin liikus ringi info,et mere äärde saab pungalo 120 eur kuu. Kas on kellegil kogemusi, kus peachil võiks odavam elu olla, kuhu elama jääda kaheks kuuks ja ringi reisida sealt? Igasugune info teretulnud. Elamine peaks olema ühe magamistoaga kahele. Äkki, kui kellegil on kohe midagi pakkuda :).