helen563

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

ilusat sõbrapäeva Sullegi :)

täna sain kätte passi (postiga) .. aega läks 10-11 päeva :) olen rahul :)

http://www.1182.ee sealt valuutakursid ja siis sisestad summa.. ntx 3000 BHT = ? NOK jne jne :)

helistasin saatkonda, viisa on passis ja pannakse teele kolmapäeval :D tagasilennupiletit mul neile näidata ei olnud :)

tegu siis bangkokist ära tulemise piletiga :) et ei tea veel kas veeta seal üks päev või mitte.. http://www.srilankan.aero/ tundub olevat parim võimalus frankfurti tulemiseks :)

leidsin odavad lennupiletid tagasi - tai-sri lanka-frankfurt umbes 6000 eek.. kui neil saatkonnas häda on, siis võin ju need ära osta ja meiliga neile saata järgi? ja siis peaks kindlasti saama viisa? helistan neile homme:)

eks ma annan teada siis kas sain või ei :) nyyd lähipäevil peaks mu asjad neile kohale ka jõudma.. eks siis ole näha kuidas saab või ei saa :)

Mu elukaaslane tegi mulle üllatuse ( ta ise on norrakas, st ei vaja viisat) ja ta ostis ühe otsa piletid, st seal vaatame millal tagasi tahame tulla.. ma loodan siiski seaduslikult viisat saada :) st saatsin asjad ära koos kaaskirjaga.. ja nyyd loodan et läheb läbi... ja kui ei saaa viisat siis peab ostma mingi pileti ikka ennem ära ja siis piiri pealt viisat taotlema... ohh sa ei andnud mulle üldse lootust juurde :( aga aitäh vastamast sellegipoolest :)

mina oma elukaaslasega olin 2 kuud kreekas, ära tulime niimoodi, et ühel päeval elukaaslane ytles, täna lähme :P ja siis pakkisimegi asjad, andsime üürikorteri ära, võtsime kassi kaenlasse ja kreetalt praamiga ateenasse ja siis seal lennujaamas hakkasime vaatama kuidas saab:P 6 tunniga oli kogu asjaajamine tehtud (kassi peab ennem lennule registreerima ja lennukompaniilt loa saama) ja algaski sõit eestisse :) oli väga lahe :P