vattnari

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

käi ära Gröönimaal, kui sinna kanti juba satud. Saab osta ühepäevase reisi lennukiga. Mina isiklikult ei kahetse ühtegi krooni ega sekundit, mis sellele sõidule kulutatud sai.

Euro eest maksti jaanuari keskel ca 1,3 konv. peesot. Dollari eest vähem pluss mingi teenustasu. Rohkem kursse ei jälginud. Havannas võtsin ainukesest nähtud sularahaautomaadist ka Hansapanga deebetkaardiga 50 konv. peesot välja. Hiljem vaatasin panga väljavõttelt: maksma läks see tehing 591 krooni.

Barcelona loomaaed oli seninähtutest parim. Selliseid elukaid mujal pole näinud. Näit. hiigelsuur 80-aasatane albiino gorilla, kes olevat küll tänaseks juba surnud. Kartsin, et sellises kuumuses on ka paha hais platsis, aga ei midagi sellist. Kõik oli kaunis ja puhas.

Minu jaoks oli oma mees Havannas Leo Martin (kohalik noormees). Tema meiliaadress on leo@casaparticularcuba.org. Aitas esimesel hommikul Havannas kogu reisimarsruudi Kuubal paika panna, jagas igasugu soovitusi ja reserveeris vajalikud kodumajutused. Väga asjalik sell. Soovitan. Mul on ka tema pakutavate majutuskohtade nimekiri üle Kuuba olemas pluss mõned isiklikud reisi jooksul siginenud kontaktid. Kui huvi on - võin jagada.

Äkki ajasid segi Sevastopoliga? See on mereäärne sadamalinn Krimmis.