niine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas oled kogu reisi juba ka n.ö päeva täpsusega planeerinud, näiteks Autoroutes vms? Nii saaksid plaanide teostatavuses või vastupidises veenduda. Kui sa hakkad plaani n. ö otsast peale tegema u sellise täpsusastmega, et Stockholmist alustad 10.30, sõidad a la 2 tundi, teed peatuse 20 minutit jne, lisad kõik ööbimised, hommikusöögid, asjade autosse pakkimise, peatused päeval ja peatused linnades + varuaja ummikutele, siis saad ka selgema pildi, kas selline plaan on realistlik. Autoroutes näed oma teekonda ka kaardil, nii on kergem vahele jätta need linnad, mille pärast muidu võib-olla jänesehaake peaksid tegema ja leiad teel midagi uut ja huvitavat. Navigaator on sul ka loodetavasti olemas, see teeb sõitmise kordades mugavamaks ja seltskonna rõõmsamaks. Mina jätaks sellest plaanist põhjapoolse Euroopa ja ka Pariisi välja aga see pole ka minu reis ;)

Viisa taotlemisel sobis täht ilma täppideta, küllap kehtib sama ka reisiloa puhul: Instructions for completing an electronic visa application form: Enter the information requested into the appropriate spaces on the form. Please answer all questions. Your answers must be in English and must use English characters. Letters like ñ, é, ü, ç are not recognized by the system. Please enter names like Muñoz and Sémonin as Munoz and Semonin.

Kõige odavam hotell lennujaama piirkonnas on ilmselt Stars Genève Aéroport, asub Prantsusmaa poolel.

Kui lähete peale 17. aprilli, minge kindlasti Tivolisse. Merineitsi juures on huvitavad pigem teised turistid, kes pildistamiseks mööda libedaid kive merineitsi poole ukerdavad.

2008.a. 100% kupongidega peab oma töötaja reaalselt reisil osalema. 50% kupongidega ei pea.