Rainer34

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise ostsime twin ticketi hotellist. Siam Park bussid sõeluvad pidevalt kuurortite vahel. Mingi iga poole tunni tagant tegid vist reise kui õigesti mäletan. Siis hüppad selle peale, seikled kabrioletiga ringi kuni kohalejõudmiseni. Annad pileti ära ja saad vastu siis Loro oma, ja siis juba valitud päeval kihutad teise saare otsa. Twiniga on raha kokkuhoid ikka märgatav. Minu meelest sai piletit ka pargist osta.

Joogid eriti odavad ei ole hotellis. Kui võrrelda nüüd nt mahla koguse - hinna suhet. Suts alla 2 euri jäi hind 0,25 ml. Õlle oli samuti 2 euri kopikatega odavamatest, kvaliteetõlled muidugi rohkem. Aga kui minna siis juba minna ja võtta puhkusest viimast.

Kas keegi oskaks kommenteerida Eesti registris oleva sõiduauto arvele võtmist Hispaanias/Tenerifel? Palju see lõbu maksma võiks minna?

Mul samuti huvi selle teema kohta. Sõiduautoga mandrilt saarele sõitmine ferriga maksab igatahes päris ilusa kopika (http://www.trasmediterranea.es/). Kuulujutud räägivad, et seal arvele võtmine eriti odav ei ole. Aga hea oleks teadjalt võimalusel konkreetseid numbreid kuulda. Üldiselt sõiduk peaks vist enam-vähem suure turuväärtusega olema, et asi ära tasuks. Plaanid ennast sinna sisse seada?