nirk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii palju kui inimesi, nii palju on arvamusi. Ning õnneks eelpool olev "kindel" on ainult eelkõnejale endale:P.

Võin enda kogemusest kirjutada, et vanemad võtsid mu 2,5 aastaselt kunagi kauges mineviksu Turkmeeniasse. Ning mälestused on udused, aga olemas. Aga lapse eas olid need mäletsused eredad, eriti kui neid reisu pilte vaatasin. Ehk sõltub ikka lapsest. Ja see jutt, et emad ei suuda kainelt mõelda või veel hullem mõtlevad ainult endale ja mitte lapsele, on ka jama. Kui pere, st isa ja ema leiavad, et nad tahavad koos lapsega minna ning nende lapsele on see parim valik-siis on see selle pere valik. Meie õigusriigist tulenev pühaõigus. Nii kaua, kui laps ei ole iseseisvalt valmis otsutama, teevadki seda tema eest vanemad. Vastasel korral võiks laskuda demagoogiasse ja öelda samuti, et miks panite 6 aastase lapse inglise kallakuga kooli-kas laps on selgelt väljendanud, et see on tema soov või ema/isa eeldavad seda jne.
Ja kõige hullem demagoogia on veel see, kui ei vastata küsimusele, mida teema algataja on küsinud vaid haktakse rääkima millestki, mida pole üldse küsitud. Sama teema, et küsimusele, kas Tallinas haldureform on vajalik, tuleb vastus et õige linnapea on Savisaar.

Küsija kuigi juba Kanaaridel, saan siiski kommenteerida, et aasta tagasi Tais kasutasin 2 korda lasteminute.com-i. Viimase hetke pakkumised olid seal suht soodsad-isegi soodsam kui hotellis letist küsida. Asi töötas väga hästi. Olen kasutanud ka agoda.com-i- samuti läks ilma probleemideta.

Vantaa lennujaamas on Tallinnast saabuv lend ja Bangkokki väljuv lend ühes sektsioonis-nii on juba mitu aastat olnud, muidugi kui pole mingit erandit. Ehk Helsingisse jõudes pole muud teha kui maha istuda ja oodata järgmist lendu. Tallinna check-innis suunatakse juba kohverBbangkokki ning Soomes enam check inni tegema ei pea. Kui tahad vahepeal kohvrit kätte saada, siis just seda peaksid Tallinast eraldi küsima-ehk tegelikult on tehtud reisijale kõik võimalikult lihtsaks. Edu!

Kõik sõltub siiski sellest, et mis on kellegi jaoks odav, kui palju ollakse valmis ühe öö eest välja käima. Oma reisil Tais (Phuket, Patong beach) tegime nii, et siit bronnisime paar ööd ette, et kohapealsest elust olust esmalt pilt ette saada. Koha peal käisime paaris hotellis hinda küsimas. Pärast läksime netipunkti ja vaatasime samade hotellide hinnapkkumisi ja võit oli ilmne, lihtsalt näide tuba, mida pakuti koha peal 135 daalaga saime netist 88 daalaga. Bookimisel kasutasin viimasehetke pakkumise portaali ratestogo.com. Aga jah nenede guesthousidega võrdlust need hinnad välja ei kannata, me ikka tahtsime nats mugavust ka. Ja veel, veebruari lõpp peaks isegi aktiivsem hooaeg olema kui novemberi lõpp või siis samaväärne