olle

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
23 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aasta tagasi Ryaniga Riiast läbi Bremeni umbes 8 tunniga.

Raineri kommentaari valguses soovitaksin igaks juhuks magada kogu reisi jooksul eraldi voodites.

Jõulud ja aastavahetus on lennunduses tippaeg ja kõik hinnad laes. Otsisin aasta tagasi perele pileteid Taisse samaks ajaks. Käsi ei tõusnud rahakotti avama, teades hindu, mis harilikult on.

Sealsamas Los Giganteses sulistasime nii basseinis(kütteta), kui ookeanis 3.-10. jaanuar 1997 ;)

Autoreisija! Tunnen kaasa! Sul lihtsalt ei vedanud. Olen käinud erinevatel saartel nii sügisel, talvel, kui kevadel ja alati päevitanud, et maa must:)

Vastuseks firstyle- Lennud Ryanair ja korter homelidays.co.uk

Kevadvaheajal käisime Tenerifel M+N+4L. Lennud Riia- Bremen- Tenerife ja tagasi 1200.- Playa de las Americas 3- toaline korter 50.- päevas.

Seda küll ei tahaks uskuda!

Tere taas! Täna potsatas postkasti teade Ryani lennuaegade muutusest. Ehk jätkulend varasemaks. Õnneks ainult 5 minutit, aga...

Tere! Mul üks tuttav san-tehnik pool Indiat läbi käinud korduvalt ja ei mingeid vaktsiine. Ütleb, et töötab iga päev s..a sees ja talle ei hakka lihtsalt tõved külge ;)

Suht nibin-nabin. Endal olnud paar korda vahe umbes 50 min ja aega veel ülegi jäänud. Kui riskid, siis soovitaks usinasti palvetada, et esimene lend graafikus püsib :)

Tere! Vaata Finnair, KLM, Turkish, SAS erinevaid alguspunkte nt Tallinn, Riia jne. Aga nagu eelpoolmainit, siis väga soodsat kuu aega ette harilikult ei saa jah.

Mõni aasta tagasi kulus ennelõunasel ajal turvakontrolli läbimisele 2 tundi. Oli väga napikas lennukile jõudmine.

Tere Leena! Olen korduvalt Ryaniga Riiast lennanud. Iga kord pelgamata raketiteadust, otsinud omale välja sobivad lennud. Näiteks praegu ootame oma perega märtsikuist puhkusereisi Fuerteventurale, mille lend 6-le inimesele maksis 15 000 krooni(ostetud eelmise aasta novembris) Kõik eelpoolmainit leheküljed annavad hinnaks vähemalt kaks korda suurema summa. Siinjuures räägiks ka hävingust- oleks samad lennud ostnud jaanuari alguses, arveldaks praegu umbes 2000 krooni väärtuses oirodega...

Esmalt suured tänud kõigile, kes kunagi võtsid vaevaks vastata! Nüüdseks õnnelikult tagasi ja jagaks veidi muljeid. See kunagine küsimus (äkki on sama lennuk?) ei olnud kah päris lambist võetud. Olin nimelt veidi võrrelnud Hahni saabuvaid ja lahkuvaid lende ning lähtunud tõsiasjast, et lennufirmale toob kasu see lennuk, mis on õhus ja kahju see, mis kükitab lennuväljal. Niisiis algas meie lend Riiast 20 min. hilinemisega, mis küll pisut ärevaks tegi. Samas peale umbes tunnist lendamist kinnitas Martina- nimeline teenindaja, et maandume õigel ajal. Ilmselt oleks ka nii juhtunud, aga meid lähetati veel ühele lisaringile tõusva lennuki pärast. Ühesõnaga maandusime umbes 10 min. hiljem ja aega oli veel 1 tund. Kuna kasutasime ainult käsipagasit,(mida sinna soojale maale ikka kaasa vedada?!)võisime minna kohe uuesti turvakontrolli, mis samuti pea inimtühi juhtus olema. Uuesti Ryanairi väravas ootasime veel 35 minutit enne, kui meid järgmisele lennule hakati lubama. Läheme siis uuesti lennukile ja... ära sa räägi! Ongi sama massin! Seisab täpselt samas kohas ja kannab sama pardanumbrit. Meeskond muidugi teine. Enne liikumahakkamist kaptenilt väike sõnavõtt. Saab ta ühe lause öelda, kui mu filoloogist abikaasa hüüab: See on ju eestlane! Jutujärje võtab üle naisterahvas, kes teatab, et kapten Jüril ja tema tiimil on hea meel meid toimetada Las Palmasesse. Siinkohal palavad tervitused Jürile, kellega ka reisi lõpus kätlesin! Lookese kokkuvõtteks soovitan mitte peljata ülalmainitud ümberistumiseks jäävat aega, sest väikese hilinemisega jõuab samuti igal juhul.

Reisitõrke tingimustes ei ole minu leitud info kohaselt määratletud kahe lennu vahelist miinimumi. Kuna lendan ainult käsipagasiga, on 1t.10 min. kah igati normaalne aeg ühest väravast teise kulgemiseks - checkid niikuinii juba ette tehtud.Kas keegi võiks kinnitada või ümber lükata mu teooriat, et tegemist on sama lennukiga. Naabrimehe väitest ei saa ma kahjuks aru...

Lendude Riia-Frankfurt-Las Palmas ja tuldud teed tagasi maksumuseks kahele täiskasvanule ja neljale lapsele ( 3-9 aastased ) kujunes veidi alla 15000 krooni. Tagasi tulles ööbisime Hahni lennujaama vastasolevas asutuses nimega B&B. Öö samale seltskonnale peretoas koos hommikusöökidega 91 eurot.

Minul ei olegi tegemist vahemaandumisega, vaid ikka kahe erineva lennuga. Lihtsalt mõtlesin, et teoreetiliselt jõuaks sama lennuk hommikuse Riia-reisi järel Las Palmasesse põigata. Muidugi ei pruugi, kui Ryanil neid lennukeid Frankfurtis nö. jalaga segada on.

et ouzot on ikka liitritena läinud. Meil samuti!

Kui see vastus on hiljaks jäänud, aga näiteks Kreetal pakub enamik rendifirmadest lapsetooli tasuta ja paarisaja euro eest saab seal nädalaks ajaks auto koos tooliga!

Sain nende kaudu täpselt sellise reisi, nagu ootasin. Sedapuhku algusega Riiast. Väga rahul nii Go-ga kui ka kohapealse teenindusega.