miko

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

8 meeldimist
0 postitust
38 kommentaari

1 külastatud kontinenti

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

https://www.booking.com/s/35_6/riina534(enne sai vigane link pandud..äkki siiski keegi proovib kas nüüd link õige)Tänan! :)

Kas keegi oleks huvitatud kahest kasutatud magamiskotist? Täpselt sama mudel, mõlemat kasutatud ainult ühel eurotripil...

Uuemat info kellelgi? Viisat vist pole vaja, aga lennujaam? Endal minek detsembris, minnes-tulles ümberistumine Dammam King Fahd International - DMM.

Mul oli sama jama nagu teemaalgatajal. Lend Istanbuli oleks peale muudatust jõudnud kohale alles peale jätkulennu väljumist. Piletite vahendaja mulle vastata ei suvatsenudki, seega pöördusin otse Turkishi Tallinna esindusse tel. 623 1111 (kõne alguses valisin 1). Esimese inimese käest abi ei saanud, aga nädal hiljem uuesti helistades vahetas teine Turkishi töötaja kiiresti lennu sobivamate vastu. Kui soovid, võin saata ka Jekaterina meiliaadressi (ausõna, mind lausa üllatas tema kiire tegutsemine). Usun, et temalt saad abi ilma, et peaksid Türki helistama :)

Alles said jamad EA ja Adria Airwaysi probleemide tõttu klaaritud ja reisil käidud... Ja nüüd Mytrip.com kaudu ostetud piletitega jama :( Lennugraafiku muudatuse tõttu väljub jätkulend enne esimese lennu saabumist. Mytrip küll saatis mulle teavituse ja lubas paari päeva jooksul ühendust võtta, kuid sellest juba paar nädalat möödas. Pöördusin ka Turkish Airlines'i Tallinna esinduse poole, eks näe kas saan sealt abi...

EDIT 09.02.2016: Esimene Turkishi esindaja küll vastas korra meilile, kuid asja korda ei ajanud. Eile st 08.02 saatsin uuesti meili ja helistasin sinna... ja oh imet, järgmine Turkishi esindaja oli valmis koheselt piletid ümber vahetama. Kuna vajasin veidi mõtlemisaega, siis sain päev hiljem ehk täna uued piletid kätte (päev varasemaks mil lennuajad inimlikumad). Siinjuures suur tänu Jekaterinale kiire tegutsemise eest!
PS. Mytrip.com ei ole tänaseni vastanud, seega edaspidi üritan nende kaudu leppupileteid mitte osta.

kylla - mul olid Dohas lendude vahed 1.20 ja 1.30, mõlemal juhul jõudis ilusti järgmisele lennule (lisaks jõudsin ka suitsuruumi üles otsida ja seal veidi aega veeta).

Colombost rongipileti saamisega suvaliselt rongijaama jalutades pole probleeme olnud, küll aga oli probleem Trincomalee-Colombo piletiga (ma ei tea kuidas, aga mulle võluti kuskilt välja 1 teise klassi pilet...mingid kohalikud pühad olid).

Rändur Notsu, proovi/nõua et pakutaks Sulle SAS või muud lendu Adria asemele (peale seda kui teatati NAG Kopenhageni lendude tühistamisest, sain Flightfinder.fi-st ca pooleteise tunniga Tallinn-Kopenhagen suunale SAS lennu Adria asemele, väljumine 16.12, raha juurde ei küsitud).

Oleks mul viimane lend läinud, siis võibolla niipalju hetkel ei põekski (kui esimest lendu pole, on ka järgnevad kehtetud). Edaspidi on minu puhul raudselt nii NAG kui ka Adrian välistatud. Punkt.

Edit: VAU...Flightfinder vastas mulle seekord superkiirelt (1,5 tunniga):

Outbound flight Tallinn-Copenhagen is changed to SAS flight 06:20-06:55 TLL-CPH, we will send updated travel documents within a few hours. Have a nice evening!

Kui see nüüd tõsi, siis...vau :)

Mul ka uuesti jama oma lendudega, 3 nädala pärast peaks olema lend Tallinn-Kopenhagen (piletil esimene lend). Vot enam ei osta iial ei NAG ega Adria piletieid... :(

Siis tasuks proovida ikkagi asenduslendu(sid) nõuda (Sinu puhul vist Expedialt). Qatar Airwaysi seisukoht pidi Flightfinderi sõnade kohaselt olema see, et asendatakse Adriaga kui lennuajad klapivad.

"Estonian air flights in your booking according to instructions from Qatar Airways have been changed to Adria Airways flights with the same departure times."

Kui esimeseks (ja viimaseks) otsaks uus pilet osta (põhjuseks EA tühistatud esimene lend), siis tõenäoliselt järgnevad lennud kaotaks kehtivuse. Seega tuleks esimese/viimase lennu ümbervahetamist nõuda reisportaalist (lennufirmast) kust piletid ostsite.

Kui ei olda nõus lende vahetama, tuleks küsida reisibüroost/lennufirmast kogu raha tagasi ja osta uued piletid.

Ma sain ka eile oma Adria lennud Flightfinder.fi-st lõpuks kätte. Esimest korda kirjutasin neile juba samal päeval kui EA pressikonverents oli, seega suht närviline nädal oli mul...

hulltunnel - kas said Adria lennud asemele?

Mul Flightfinder.fi kaudu ostetud lennud. Esimene ja viimane lend EA-ga, ülejäänud Qatar Airwaysiga. Suhtlen juba Flightfinderiga, loodetavasti panevad EA lendude asemele Adrian Airlinesi lennud nagu neile kirjutasin (Adriani graafik sama, mis EA-l pidi olema).

Küsisin igaks juhuks ka Tarbijakaitseameti arvamuse - Flightfinder peab pakkuma kas asenduslendu või terve broneeringu tühistamisel kogu raha tagasi maksma.

Kõik lennufirmad ei küsi check-in'i tegemisel dokumendi numbrit. Aegean Airlinesiga kogemus augusti algusest olemas, ja kõik sujus tõrgeteta.

Praegu on südaöö, aga sain oma reisipäringule 6-7 minutiga vastuse. Nii et uutele potensiaalsetele klientidele vastab ikka väga ruttu.

Tahaksin ka soovitada üht Kandys elavat noormeest - tõeliselt chill kutt (rõhk sõnal CHILL). Erinevalt kõigist muudest kohalikest, ei käinud kordagi üksikule blondiinile närvidele. Elab Kandys, aga võib liikuda igale poole.
Kui huvi, saatke priva (annan ta FB).

Facebookis ju Pasha pilt täitsa olemas :)

nipz1 - ei tahtnud üldse aasida (vabandust kui kedagi solvasin). Ahvenate söötmine Tais tundus lihtsalt nii naljakas. Tõenäoliselt minnakse ikka ahve söötma, ilmselt Lopburisse.

"Ahvena maa külastamine, kus saab suhelda ja toita ahvenaid nende harilikus elus."

LOL - Taisse ahvenaid söötma..?