leekide isand

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

2 päeva Henri Pittier on liiga vähe, sõit Maracayst on juba 1,5h. Pigem jäta Margarita ära ja ole HP kauem, või vastupidi.

Maracayst lähevad Ciudad Bolivari otse ka bussid, mööda kiiremat savanni-maanteed (pole vaja läbi Caracase minna).

  • Lendamine on lihtne, sina ainult istud oma koha peal, ülejäänud tehakse sinu eest :). Kohanumber on piletil, mille saad check-inist.
  • Lennukisse varu meelelahutust ja raha alkoholi jaoks, et oleks lihtsam magama jääda, kuna lend pikk
  • Lennujaamas pead immigratsioonis täitma ankeedi, kuhu pead panema aadressi, kus elad (midagi ei kontrollita, aga tühjaks ei tohi jätta)
  • Buenos Aireses kesklinnast bussijaama mine taksoga, kuna bussijaama ümbrus kahtlane, takso on odav nagunii
  • Öösiti sõida Argentiinas taksoga, ka Buenos Aireses
  • Argentiina üldiselt on igati lihtne ja navigeeritav, eriti kui pisut hispaania keelt räägid

Tere,

Kas kellelgi Venezuelas samal ajal viibijatest on huvi liituda Roraima Tepui ekspeditsiooniks 2010 detsembri teises pooles?

Rohkemakesi tuleb odavam.

Vt. detailid siit. Reisikorraldajat võib kohapeal Santa Elenas ka valida. http://www.backpacker-tours.com/en/roraima.htm Trip.ee Roraima vana Roraima teema on siin. http://trip.ee/node/39441

Kui jah, siis kirjuta dister-ätt-hot.ee.

Hotelli ei oska soovitada, aga kordan eelpool olnud soovitust, et võta Palermo linnaossa, kesklinn ja Kongress pole nii hea.

Aitäh kõigile vastajatele.

Kui keegi kunagi otsib piletite hinnainfot, siis ostsin lõpuks ikkagi läbi Bookinghouse'i ja 15k läksid piletid algusega Helsingist kahenädalase etteteatamisega. Loodan et Bookinghouse'i piletiga ikka lennukile lastakse, s.t. kui e-pilet saadetud siis Rännumehe ja "4" loetletud jamad selleks korraks välditud.

Helsinkist lendab otse ja Frankfurtist mugavate ümberistumistega, kui tuhat eeki kokku rohkem raatsid maksta vs. Londoni lennujaamas passimine või Riia transfeer. . . . Trip.ee lsas suured algustähed ja palub postitajatel seda endil teha!

Aga,

Milline Kreeka saar valida, kui ülemäära turiste ja ööelu ei taha? Normaalsed restoranid, vähe suurem saar kus saaks tsikli või rolleriga ringi lasta ja avastada loodust ja asju, massturismi poleks, öösel saab normaalselt magada ja ka kainemalt õhtut veeta?

Tean et Kreekas igalpool hordid, aga vähe vaiksemaid pärle siiski äkki keegi soovitaks?

Liivaranna puudumine ja pikk tee lennujaama on OK.

Keegi siin ütles Korful on vaiksemaid kohti, aga kui ma vaatan nende tšarterite rohkust, siis ei usuks eriti nagu. . . . Trip.ee rõhutab, et lause algab suure tähega!

indrek, tänud vastuse eest!

plaanis nii sukeldumine kui rannas vedelemine, ja vaatasin enne port douglast peatumiskohana, kus vist ka suur mererand.

kas sinu soovitus oleks siis, pigem, sukelduda reef-il paar päeva cairnsis ära ja siis põrutada randa vedelema hoopis mujale, nt. fiji, whitsundays, golden coast, kus molluskeid pole?

tänud