Bee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ikka juhtub ja paremate lennufirmadega aga selle pärast ei saa nüüd lendamata jätta :)

Ja ma tean, et saab krediitkaardiga maksta, aga kui krediitkaarti pole, mis siis tuleb teha? Tavalise kaardiga ju maksta ei saa seal Turkish airlinesi koduleheküljel, et kas siis mingi reisibüroo kaudu kui nad sellist teenust üldse osutavad..

Soov osta lennupiletid Istanbuli Riia – Istanbul ning lennufirma on Turkish airlines, et tahaks teada kuidas see maksimisega oleks, et millise kaardiga saab seda teha ja kas piletid tuleb ka väljaprintida kuskil või äkki keegi oskab anda selle kohta infot. Ette tänades!

Tahaks tead kui Victoria stationisse minna, kas seal saab nagu oma kohvri ka panna kuskile nii kauaks, et kuskil ringi vaatad enne kui bussile saab minna, et sellised paki hoidmis ruumid või midagi sellist ja palju see maksta võib seal?

Sooviks teada, et saabudes Stansted lennujaama kas saab osta sealt ka travelcardi ( off peak) teatud tsoonis liikumiseks, millega saab siis päeva jooksul liigelda kõigi transpordi vahenditega ja kas saab siis lennujaamast ka kesklinna selle sama travelcardiga või peab ikka eraldi pileti ostma? Ja kuidas need tsoonid üldse jaotuvad millised piirkonnad jäävad millisesse tsooni kui keegi teab ? Aitäh!

Aitäh, algul ei uskunud, et nii odavalt saab, aga tore.

Seal nationalexpress ei näita hindu, sealt külje pealt panin kuupäevad jne, aga hinda ta ei anna või ma ei oska. Minu arust jube keerulised need Inglismaa lehed.