omapäi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paradiski - külastatud 2010 veebruaris (nn suusanäldala kõrghooajal). Märtsi lõpus kindlasti mingit ülerahvastatust ei ole. Kõrgemale "Bellecote" võib olla mingit järjekorda tekkida ehk 10 min Plagne Bellecotes. Kõigis Plagne külades pood: suurem või väiksem olemas. Käisime "Sinu Reisikorraldajaga", ööbimine chaletis, hommiku ja õhtusöögiga, päevase näksiga ja piiramatu veiniga. Ühe õhtusöögi pidme vaid ise mujal broneerima kuna chaletipidajatel vaba päev. Hinna ja kvaliteedi suhe oli väga paigas, seetõttu ei mäleta täpsemalt palju kulus. Igatahes radu ja tegevust jätkub igale maitsele. Isiklikult meeldib see piirkond rohkem kui Portes du Soleil. Kena suuskamist.

2015 veebruaris jõudsime Manadosse Jakartast Garudaga, Singapurist peaks Manado vahel lendama Air Asia.

Veinikraani kohta (valik - vino i aqua): pühapäeviti see ei vulise! Samas on veiniautomaat, kus euro eest väikese nipli saab lunastada.

Ca aasta, pisut rohkem praeguseks, tagasi Boca Chical ja AI****, käidud SinuReisikorraldajaga. Väga hea olemine ja toitlustus oli viimase peal. Hotelli poolt olid erinevad ekskursioonipakkumised lisaraha eest. kindlasti tasub kaaluda võimalust sukeldumiseks, kasvõi esmakordseks. Seda tasub uurida eelnevalt.

Kui tähenärijalikult AB käsipagasi kaalulimiiti ja mõõtu kontrollib? Kas ka üldpagasi esimesest ülekilost tuleb kohe maksma hakata? Tallinna, Riia ja Londoni lennujaamades?

Mõlemad saadaval Egiptuse apteekides. Kasutasin nädala jooksul sukelsumissafari ajal (nii novembris kui nüüd hiljuti aprillis), aitasid ja kõrvalmõjusid ei täheldanud. Kasutusjuhendi leiad karbist. Eestis müügil ei ole.

kui keegi tundis, et suhtun halvustavalt Season`i pakkumisse. Ei ole nad tõesti kellesti halvemad ega paremad. Pakuvad teenust nagu iga teine reisikorraldaja (muide matka algus ja lõpukuupäev on fikseeritud ja grupikäimise võimaluski olemas, samas ei ole kohustus!). Esialgne soov oli ju lihtsalt teada teiste arvamusi grupiviisilise palverännaku kohta. Võib olla ju vägagi tore nii 15se pundiga koos kõmpida? Lihtsalt ise ei kujuta seda ette (olen üksi oma caminot käinud ja see on pisut muud)?

Hästi, katoliiklasi võib mõista, aga teiste puhul mõjub see küll pigem naeruväärsena, kui vaimsust otsiva teekonnana.

Seletaksid ehk pisut laiemalt, ei saanud nagu hästi öeldust aru?

Oh ei, ise Seasoniga mingi hinna eest ei lähe. Hingel hakkas kohe soe kui lugesin raspberry kommentaari. Mul olid käies muuseas samad kogemused ja mõtted. Käisin oma caminot eelmisel aastal ja üksi (kuigi alustasin alles Leonist). Nuud lähen juunis uuesti ja kavas prantsuse tee täies mahus läbida. Lihtsalt lugesin Seasoni pakkumist (ka nende päevade jagunemist) ja tekkis tunne, et need matkajad (palveränduriteks ei tahaks sellist matkakorraldust lugeda) jäävad ikka vägagi paljust ilma. Pean silmas just neid kogemusi, mida raspberrygi kirjeldas. Olen seisukohal, et palverännakule tuleb minna siiski üksi või äärmisel juhul väga väga lähedase inimesega. Buen camino kõigile sellegipoolest.