Crazy

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
30 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

aitäh sulle ixxx kah) ma uurisin juba läbi,et vist Levis käivad kõige rohkem soomlased... ise kusjuures olen kah vene keelt kõnelev inimene...:)

Mis te soovitate algajale, kes pole kordagi suusatanud(ainult lapsepõlves metsas). Kas on targem võtta instruktor või proovida iseseisvalt sõprade-mittealgajate juhendamisel? Kas on suusatamise tehnikas midagi sarnast uisutamisega, rulluisutamisega?

Aitäh! No sisemise soojenduse jaoks me ikkagi võtame kõike võimalikke asju))))

Kuidas seal on ilmaga aastavahetusel? Kas on väga külm või mitte eriti.

Näiteks mul siin pole andmeid, ei nime, ega telefoni numbrit.

Ma tahtsin nende kontorist võtta mingi reklaamlehe, et sõpradele näidata, aga neil polnudki...tegelevad sellega.

nii nad väidavad. kui telefon on avalikustatud,siis saab andmeid kätte. Aga ma millegi pärast arvan,et see pole nii, sest enamus inimesi kellele nad helistavad on reisihuvilised ja reisivad. Ei usu et hakatakse helistama nendele,kes istub ainult Eestis ja kellega pole mõtet ühendust võtta,nigunii ei osta midagi ja ei lähe kuskile. Järelikult info on kuskilt varastatud või on oma inimesed kuskil reisifirmades)

No nii...eile hommikul nad helistasid mulle uuesti et ma ei unustaks oma minekust) Tulin kohale,hästi väike kontor,kaks boksi vist ja koridor...ühes tundub istuvad ülemused ja teises siis need, kes hlistavad ja pakkuvad) See loosimine,nagu nad väidavad,toimub iga nädal kuni jõuludeni,iga kord võetakse 6 inimest. Nende süsteem töötab nii...sa tuled kohale näha oma võitu ja siis nad pakkuvad 3 võimalust.

  1. ei taha neid rohkem näha
  2. kasutad oma võitu ära (soodus reis),500 krooni on registreerimine, 1000 Londoni piletid, aga minek nagu oli kirjas kas ei maksa midagi(Euroopa) või natuke maksab(kaugemad maad)
  3. ja SEE AINULAADNE FANTASTILINE võimalus) liitud nendega, maksad sissemaksu raha 3700 ja saad enda arvutisse mingisuguse connection programmi, mille kaudu sa saad ise broneerida endale reise otseselt organisaatorfirmast (peaaegu kõik reisiorganisaatoorid Londoni firma). Võid kodus istudes valida endale marsruudi,mis tuleks kõige odavam jne. Põhimõteeliselt saad odavam kui meie reisifirmades kuskil 50´60%. Ja kui sa ise ei taha või ei oska marsruudi kaugele maale otsida, siis tuled nende kontorisse ja nad alati aitavad sind) Peale kauba saad BONUS reisi Tenerife saarele või Mexiko kruiis. Iga aasta on liikmemaks, see on 30 euri. Aga kui sa ei ole see õnnelik võitja,siis 3700 eeku eest saad ainult programmi. Soodus reisi ei saa) Vot nii... Selline on Connections Travel...koostää teevad firmaga,nagu Euro Breaks.

Ma küsisin, miks nendel kuskil ei ole reklaami, öeldi et hetkel tegelevad sellega. miks helistavad ainult venepärase nimega inimestele,vastati et just on võetud tööle kah eesti inimesed,nii et varsti hakatakse rohkem helistama.

Nimi on mul kah venepärane ja suhlesime kah venekeeles... Ja andmed nad võtsid internetist...mulle see seletati umbes nii,et kui minu mobiilinumber on avalikustatud inetis,siis kah teised võivad seda näha. Nii nad panid minu nime loosimisse) Loll jutt!!! Aga ma lähen sinna kontorisse ikkagi,hakkas lihtsalt huvitav))) Ja võtan sõbranna kaasa,tuleb lihtsalt abiks,et keegi raha minult ei pressiks välja:)

Kirjutan pärast kuidas oli)

kui hüpnoosi ei tule,siis ma ei maksa midagi

Mina mõtlen sama moodi. Päris tasuta muidugi ei tule,aga 60% pidi küll odavam olema.

www.travelconnectonline.com

www.myholidaybank.com

rääkisid veel,et see on tütarfirma ja emafirma asub inglismaal ja iirimaal.

Helistas üks nende agentidest. Alguses helistati ja öeldi,et võeti minu andmed telemeedia süsteemist(juba tundus kahtlane,sest ma pole kuskil osalenud ja just tulin paar päeva tagasi Türgist)...seletati kõik ära ja ütlesid,et saadavad mulle kirja koju. Sain kirja,kus on kirjas mis reise ja kuhu võib kasutada 3 aasta jooksul. Siis helistati hiljem uuesti ja nüüd rääkisime pikkalt,sest ma ei usalda eriti igasuguseid kahtlaseid pakkumisi. proovisid mulle seletada,et see ei ole mingi järjekordne pettumine ja kutsusid oma kontorisse lähemalt tutvuda asjadega,mis nad pakkuvad. Mul pole raske ja ma lähen vaatan see neljapäev. Muideks minu sõber väidab,et tasuta või väga soodsalt tänapäevalt midagi ei saa! Siis siin on lühike kirjeldus nendest puhkustest:

1)Suurbritannia ranniku puhkus neljaks päevaks (kuni 4 inimest). Majutus 4-tärnises puhkekeskuses.

2)Puhkus Euroopa rannikul, sealhulgas 2 edasi-tagasi lennupiletit Inglismaalt. Ühenädalane majutus 4-tärnises hotellis või kuurordis neljale inimesele. Asukohad nagu Lõuna- Hispaania, Kanaari saared, Malta, Küpros ja palju muud.

3)Ühenädalane majutus perekonnale (kuni neli inimest) kaugetes asukohtades nagu India, Bali, Mehhiko, Austraalia, U.S.A või Lõuna- Aafrika, lihtsalt nimeta koht.

4)Kolm ööd Euroopa Linna Põgenemist koos kuni kuue edasi-tagasi lennuga Inglismaalt. Üle 22 erineva asukoha, lennates Teile sobivast lennujaamast.

mis kell hakkab osturalli? kas 8 või 9?

Estonian Air pakkub osturallil ka erinevaid lennupileteid, aga nende koduleheküljel pole märgitud mis ajavahemikul võib neid kasutada. Kas keegi tark oskab midagi selle kohta öelda?

Aitäh, lugesin küll neid kommentaare, aga tavaliselt Venemaa inimesed millegi pärast kirjutavad negatiivseid asju. Tahtsin teada äkki keegi Eestist oli seal käinud.

on ikka toredad inimesed...'tanan)

tore,kui ümberringi nii palju toredaid ja lahkeid inimesi...

365 päeva järjest küll pole võimalik olla, poole aasta jooksul on lubatud 90 päevi. Ise teen endalee sellist, maksab 2000 kuskil. Liivi Tour! . . . Trip.ee lisas puuduvad suured algustähed!