Tomster

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kuna oleme otsustanud veeta öösel 7-8 tundi seal lennujaamas siis uurin, kas seal oma sööke-jooke(alkot)on lubatud tarbida? Eeldusel, et need on siis loomulikult enne pakitud suurde pagasisse.

Priit86- meie läheme 3-kesi 01-14.05. Kolme peale bronnisime apartemendi 379€ ja rendiato 267€. Lisaks tahame rentida veel ca nädalaks rattad. 10000-ga peaks vast välja tulema kui kokku hoida-söögi plaanime nt osta poest ja ise valmistada apartmendis ja väljas iga päev ei käiks söömas. Lisaks peab arvestama autokütus, piletid (nt veepark jms), joogid. Praegu ise ei ole veel täpselt mõelnud palju me kaasa võtame raha.

Suur tänu väga asjaliku info eest! Saime palju targemaks. Meil plaan 3-se seltskonnaga 2-13 mai viibida Mallorcal. Kui keegi veel samal ajal seal on, siis oleks tore koos midagi ette võtta :)

Meie leidsime kõige soodsama variandi Easyjetiga läbi Londoni lennates ikkagi ca 3500.- nägu. Oleks saanud ka soodamalt 2000.- ga kui oleks varem piletid ära ostnud, sest seal hinnad iga päevaga aina tõusevad. Ja soodsad on ainult teatud kuupäevad- tuleb jälgida. Läbi Riia võib leida küll odavmaid pileteid ehk aga siis lisanduvad ju ka kulud Riiga sõitmiseks ja seal võib-olla ööbimiseks. Nii et kokkuvõttes ei ole nagu kasulikum...