Alp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

lahkume Tallinnast 09.03 , suund Puerto Plata , Riu Bachata hotell . On keegi veel minemas ?

et rohkem neid vist ei ole. Ülejäänud juba koha peal.

sorry , Punta Cana kohta sa juba vastasid.Eks siis jääb ülemine serv.Mingid turisti jaoks mõeldud asjad nagu ATV , jet ja muu jama ei huvita enivei(need asjad on endal kodus olemas).Lihtsalt laseks rihma lõdvaks ja oleks niisama. Ja mingi aeg tegeleks potensiaalse uue elukohaga tutvumisega.

Meil on otsustamine ilmselt selle nädala jooksul. Aga mida arvata east coastist ehk Punta Cana ? Või on see rohkem selline rahulik piirkond ? Samas lugesin ,et ilus koht pidi olema. Ja meil on plaan tulla sinna ka ringi vaatama , selle mõttega ,et selle aasta jooksul siit kohalikust Banaanivabariigist minema saada. Lahe oleks muidugi kui mõni Eesti keelt kohalik siin-seal aitaks asjaga tutvuda.Suure tõenäosusega terve see riik ülevaadata , kui vähegi võimalik.Hetkel panustame oma lahkumist meie rõvedast kliimast 09.03. .

Alp

Plaanisime reisi valida siit : www.reisikorraldaja.ee , kuid seal on erinevaid kohti Dominikaanis , et milline oleks seal kõige mõistlikum valida ?

Kui nüüd tahaks sinna riiki minna pidu panema ja puhkama,ning sooviks elada 5 tärni hotellis , siis milline sektor ja hotell oleksid kõigi mõistlikum valik ? Mis maksab autorent või mingi muu liiklemiseks mõeldud vahendi rent ?