anttis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

sa püha peetrus:)

eehhehee...noh ei oskagi kohe midagi sellise paanika peale kosta:) eks iga suurlinn on oma turvalisusega hädas muidugi aga no liigseks muretsemiseks küll põhjust ei ole. tallinn tundub mulle palju hirmutavam kohati:) hommikul ja igal muul ajal on parkedes jne ikka täiesti turvalline ja eriti citys ja mujal kesklinnas sind vargapoisid kindlasti ei passi! eks hoolikas tuleb igal pool olla ja oma asjadel silm peal hoida ja suurte rahadega mitte vehkida aga see on ju igalpool nii. üleüldiselt on igal pool kaamerad ja politseinikud, mitmes eri variandis:) Kunagi ohtlikuks peetud brixtoni loinnaosagi on ikka täiesti inimsõbralikuks muutunud. muidugi on tõenäosus just väljaspool kesklinna ja peatänavaid millestki ilma jääda, täiesti olemas. Muretsemiseks pole põhjust aga ettevaatus pole kunagi liiast!

ps. adapterit pole ka pmst vaja...on vaja lihtsalt mingi terav ese kolmandasse, keskmisesse, auku pistikus torgata...siis läheb eesti otsik ilusti sisse.seal pole elektrit..see on maanduseks vms!

ILmad on siin kevadised...minuarust on alati vajalik sall ja vihmavari ja mingi tuulekindel asi. süüa saab suht soodsalt. traditsiooniline inglise hommikusöök alates 3 naelast ja pubis-kohvikus odavamad söögid alates 5 naelast(oleneb kohast ja piirkonnast muidugi). Suuremad toidupoed on alati odavamad ja paremad...tescod näiteks. Galeriid ja muuseumid on enamasti tasuta. Noored/lapsed viiks ma Tate modern galeriise näiteks http://www.tate.org.uk/ , National galerii asemel, mis on täis ehk liiga tõsist kunsti ja seda on palju:) maitse asi muidugi... 3D kino on kindlasti äge kogemus http://www.bfi.org.uk/whatson/bfi_imax ! Camdeni turg ehk kaa... Thamesi lõunakallas on hea koht kust on hea vaade ja kus on mõnus jalutada. Shakespeari teater,vaateratas, tower bridge jne.

Üldiselt tundub kummaline et nii ,,metsikult,,viiakse lapsed ekskursioonile ja ühest õpetajast võib küll väheks jääda ja kas see on seadusega lubatud üldse?! Suure grupiga ühistrantspordis liiklemine tundub mulle ka suht võimatu missioon olevat. Igastahes soovin edu...london on suurepärane linn! Kui vajate giidi või muidu nõu siis aitan hea meelega:) antti@e-stonia.co.u +447 972 783301

national express (www.nationalexpress.com)peaks liikuma u iga 30 min järel 24h. ühe otsa hind u 7 naela ja enamasti on ka ilma bronnimata peale mahtunud. metroo sinna ei käi. rongid lõpetavad u 12 ajalöösel ja on kallimad kuid kiired selle eest. lisaks on igast veel soodsamaid busse kuid need kipuvad alati täis olema. easybus näiteks peaks olema odav kui juhtud minema easyjetiga ja siis saad lennukist pileti osta vms. Kõik on väga lihtne - jälgi silte mis juhatavad coach stoppi!