redisekast

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul tekkis endal samuti küsimus, et kui internetis rongipiletit ette osta soovides antakse valikuks maksta ka deebetkaardiga, siis ehk see variant siiski toimub kohapeal automaadis pileti lunastamisel? Kas tõesti keegi pole seda proovinud?

Kas keegi tore trippija oskaks mulle äkki sellist nõu ka anda, et kui saabun Gatwicki South terminali lennugraafiku järgi 12. 30, aga oleks vaja jõuda 13.16 rongi peale kuhugi platvormile nr 4, siis kas sellest ajast piisab kontrollidest-pagasikohast läbitulekuks või oleks mul ikkagi targem hilisem rong endale otsida (mis mu soovitud sihtpunkti läheks küll mitukümmend naela kallimaks)?

Homsest algav SE Aasia + Austraalia jooksev reisiblogi http://janareisibringi.blogspot.com/

Unustasin lisada, et jutt on Darmasiswa stipendiumist.

Jaa, seesama blogi andis kõvasti innustust küll. Aga pakkumine ise tuli Tartu Ülikooli grandi-listi ja sellest ajast saadik otsin igasugust võimalikku kasulikku informatsiooni, sest tahan väga-väga minna sinna. Ise õpin filosoofiat ja rahvusvahelisi suhteid, samu asju kavatsen Indoneesias ka õppida. Muidugi juhul, kui mind ikka valitakse sinna :P Ülikool tuleb ise valida küll, aga neid on kõigest 38, millest poolte kodukad inglise keeles ei töötagi.

Ei, Indoneesias oleme asjalikud ja käime ülikoolis. Tõenäoliselt tuleb seiklemise kihk praegu sellest, mis praegu Eestis väljas toimub. Ja no rahaga pole ka just kiita.

Aitäh optimismi eest, reisimees!

Pekingisse peaks saama 4000 eest küll Moskva rongiga kui õigel ajal pilet ära osta raudteejaamast. Ise ka mõtlesin, et hääletaks hoopis Moskvasse, võtaks selle rongi ja vaataks, mida edasi võimalik teha. Või siis prooviks hoopis Kasahstani otsa :D Aega planeerida meil veel mitu kuud ju, tahaks kõik variandid enne läbi kaaluda. Hullult meelitab Aasia üleüldse, lennukiga otse sinna kütmise tahaks jätta viimaseks variandiks kui tõesti selgub, et see on absoluutselt igapidi parim ja ainuvõimalik lahendus.

Miilitsajaoskonnas enda näitamine on puhas formaalsus. Mingit kohalikku registreerimist nõutakse siis, kui ollakse 3 päeva samas linnas, tegelikkuses see ei toimi, kui tahavad altkäemaksu, küsivad niikuinii. Vene viisa pärast ma küll ei muretse, kuna sai seal pool aastat õpitud ja tõenäoliselt saab nendega hakkama ka ilma vene passita. Märksa rohkem muretsen just kagu-aasias liiklemise pärast. Aitäh, carinaga võtan kindlasti ühendust :) p.s. ma ei ole nii pinnapealne inimene, et mingite sõbrannade ees eputamise nimel sellist reisi ette võtta. Tundub lihtsalt üks väga sürr väljakutse ja indoneesiasse peame tõenäoliselt niikuinii kuidagi saama.

Ei, kokkuhoid ei ole ainus põhjus. Loomulikult olen kaarti uurinud, tundus tegelikult lihtsam minna läbi 2-3 riigi (vb siis Vietnamini) kui Pakistani kaudu trippida. Ma ei ole üksi, meid on kaks :) Ja ma olen juba mitu aastat tahtnud Hiinas ringi reisida, eriline lennukifänn ei ole. Ja no aega varume tõenäoliselt ikka kuu-poolteist Indoneesiani jõudmiseks.

Selle filmi vaatan kindlasti ära, aitäh.

Ka rongi peale hääletamist Venemaal olen veidi teinud, pole siin võimatut midagi. Teiste kulul elamine pole loomulikult asi, mille peale lootma jääda! Kuna siis on suvi, saab toidu ja öömajaga mingit pidi ikka hakkama. Ja kui tuleb ikka väga hea lennupakkumine sinnakanti, siis seda kaalume ka kindlasti. Veel ei ole peale sattunud.