VeikkoK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Reporteri reportaaz: www.reporter.ee/2008/10/17/eestlased-saidki-ameerika-uhendriikidega-viisavabaduse/

Nii hästi kui mina aru sain siis biobassi puhul täidad ankeedi netis ja prindid jaatava otsuse välja ja kõik. Juhul aga kui ei ole biopassi või kui elektrnonilise ankeedi tulemus oli eitav siis lihtsalt tuleb taotleda vanat moodi viisa kui soov USA'sse rännata.

to sunflower:

www.ebookers.fi

Proovisin päevi 09.08.2008 plus miinus kolm päeva ja tagasi 02.09.2008 plus miinus kolm päeva ja sain soodsama lennu edasi tagasi algusega Tallinnast 1108 euriga ehk siis umbes 17200. Sama laks aga algusega Vantaalt on kõige soodsam 923 euri ehk siis u 14 400 kr.

Endal oleks plaan Arubale minna detsembri kesekel paariks nädalaks ja ei soovi mingite reisibüroode valmis pakette, vaid soetaks lennud ise. Suurem osa lendudest lähevad läbi USA. Seega esimene küsimus kuulub rubriiki, et kas selle jaoks peab siis eraldi USA viisa taotlema kui plaan ainult läbi USA lennata? Teine küsimus oleks, et kuidas koha peal reisida võimalik oleks? Nt. Arubalt Hollandi Antillidele/Bonairele või siis Venezuelasse? Kuna vahemaad pole meeletult üüratud siis kas mingi praam või mingi muu paat loksub saarte vahel tihedamini kui nädalas korra?

Tänud!

Kanada Vancouver 13 360 EEK

Air Canada'l on algusega Tallinnast hindasid veel paljudesse teistesse Kanada linnadesse - küsige julgelt hinda Teile sobivasse linna!

  • Hinnad kehtivad edasi-tagasi piletitele turistiklassis algusega Tallinnast kohtade olemasolul vajalikesse broneerimisklassidesse
  • väljalend Tallinnast peab mahtuma ajavahemikku 03.01.08-24.08.08
  • piletid saab osta kuni 24.08.08 või kuni kohti jätkub
  • minimaalne kohaloleku aeg laupäeva öö vastu pühapäeva
  • maksimaalne kohaloleku aeg 12 kuud
  • pileteid saab muuta lisatasu eest
  • pileteid saab tagastada enne väljalendu lisatasu eest

Nõustun msanderiga, kindlasti soovitan mitmeid kaarte kaasa võtta. Kinos käies mul tõmmati läbi terminaali makstes üks kaart puruks. Õnneks oli varu kaart olemas. Kunagi ei tea, mis võib juhtuda. Lisaks ei soovita kõiki kaarte rahakotis hoida, kuna juhul kui see kaob või varastatakse siis kõigest ilma. Hoia teist kaarti kuskil mujal vms. Muideks Kanadas debiitkaart töötab VISA kaardina. Kui sul on Visa Electron ja seal peal on raha siis see kõlbab kõigis VISA logoga varustatud kohtades.

Kindlasti soovitan kindustuse teha ja uurida eriti erinevaid kindlustusi, kas nad katavad lumespordiga seonduvaid alasid kinni. Ise läksin Inglismaa kaudu Kanadass ja õnneks ei läinud midagi kaduma. Tuttaval aga ei vedanud, tal oli asjad kadunud nädal aega. Appi tuli siis pagasikindlustus.

Ps. Kui sul on olemas mingi krediitkaart siis tavaliselt neil on koostöö kindlustus firmadega ehk siis saad soodsamalt kindustuse sedasi. Endal on näiteks Diners Club Internationali kaart. Aastamaksule lisaks tasun reisikindlustuse maksu, mis on umbes 650 kr. Makstes krediitkaardiga reisi eest tagab see mulle 2 kuuse reisikindlustuse.