trip-krainetrip-ukraine-dark

Sunflower

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,Kui palju on reisihuvilisi ja millised plaanid kohapeal? Olen juba tükk aega Lofootidest unistanud.  Kui valida reisiperioodiks 17.08-26.08, kaotab ainult 4 tööpäeva.Tervitades,Margit

Tere, Olen broneerinud samad sihtkohad samaks ajaks, kuigi tagasitulek on mõned päevad hiljem. Callipso, võtaks hea meelega vastu su kutse ühineda:) Hetkel olen üksi ja seetõttu veel pisut kahtlen, kas ostan ikka piletid välja või mitte. Üksi natuke nukker seigelda. Keegi headest sõpradest ja endistest reisikaaslastest ei suutnud nii kähku reageerida, kui vaja. Täna aga selliseid aegu soodushinnaga enam ei saa. Seda enam oleks nüüd kahju sõidust loobuda. Palun saada oma meiliaadress, võtan kindlasti ühendust. Olen varemgi korra USAs käinud ja seigelnud 10 päeva Läänerannikul. Peale selle on mul hulgaliselt muid erinevaid reisikogemusi, alates seljakotireisidest ja mägimatkadest kuni rannapuhkuseni. Juhul, kui siin leidub veel teisigi, kes samal ajal sõidavad, andke samuti teada. Seltsis segasem:) Minu marsruut on järgmine: 13.03.2009 õhtul Stockholmi 14.03. Stockholm-London-NYC 17.03. NYC-Miami 23.03. Miami-Puerto Rico 28.03. Puerto Rico - NYC-London-Stocholm-Tallinn Tagasi Tallinnas 29.03 õhtul. Ootan vastust kindlasti enne 29.03., kuna see on viimane piletite väljaostmise päev.

Tervitades kõiki rännumehi:) Margit

Snoopile, Kuupäevade vahemik on suht kindlalt paigas. Väljasõit Tallinnast kõige varem 09.08.2008 Kõige hilisem tagasiolekupäev Tallinnas 03.09.2008

Ise pileteid vaadates avastasin, et 9. ja 10.08. olid mingil põhjusel kallimad, kui 11.08. Juhul, kui vahe on märgatavalt suurem, võib väljasõit olla ka 11.08. Muidu tahaks ikka nii palju päevi puhkuseks kasutada, kui võimalik. Vajaksin täispileteid kolmele täiskasvanule.

Suured tänud veel kord, kui oskad, midagi soodsat pakkuda:)))

Terv. Margit

Minulgi sama huvi, mis teemaalgatajal. Olen püüdnud leida võimalikult soodsaid pileteid lennuks augustis Vancouverisse. Kahjuks aga ei leia soovitud kuupäevadel mingit võimalust lennata alla 18 000.- Olen juba peaaegu loobunud ja plaanin broneerida Tallinn-Galgary lendama.ee kaudu. Soodsaim hind tuleb 15 500.- Kuna lendan koos teismeliste lastega, kellele kehtib täishind, siis annaks ka 2500.- krooni pere-eelarves märgatava kokkuhoiu.

Siit aga küsimus teadjamatele. Kuidas ja millise transpordiga liikuda kõige soodsamalt Calgaryst Vancouverisse? Kas sellisel vangerdamisel on üldse mõtet või sööb kohalik transport säästusumma ära? Rendiautot ärge soovitage.

Juhul, kui keegi siiski oskab veel soovitada ka soodsat Vancouverisse lendu, oleksin väga tänulik. Reisiekspert, Flyzoon ja Condor on juba läbi proovitud. Tänud kõigile, kes oskavad aidata:)

Pakkumisel on jumet. Olen isegi palju kordi hädas olnud sobiva reisiseltskonna leidmisel. Oma tutvusringkonnast otsides juhtub ikka nii, et kellele ei sobi sõidu aeg, kes ei saa puhkust või kellel pole sobivaks ajaks lapsehoidjat leida. Olen samuti usinalt reisinud-rännanud ja mägedes matkanud, aga mitmed mõtted ja ideed ootavad veel realiseerimist ning põnevad sihtkohad avastamist. Olen N40, elan Tallinna külje all ja kohtuks meelsasti, et juba edasisi plaane pidada. Juhul, kui huvi on, palun saada meiliaadress, et saaks juba konkreetsemalt edasi vestelda. Terv. Margit