bond

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

kui see "factory outlet centre" asub sealsamas, mis ostukeskus Val d'Europe's siis on see suht odav ja asjalik koht tõesti. Asus mõnisada meetrit raudteejaamast. http://www.valdeurope.fr/files/valdeurope.fr/votrecentre/plandesmagasins/VDE_Plan_BD.pdf

Ise ööbisin 1.kvartalis ja hotelli ümbruses Pont Neuf-i silla lähedal olid küll pühapäeval vähemalt kaks toidupoodi avatud. ei taband küll et pärastlõunal (jõudsin hotelli kl 15) väga palju poode oleks kinni olnud. lisaks oli mustade "saiapoekesi" päris palju avatud.

süsteemi nimi on Fastpass ja Disney lehel täitsa olemas. samuti jutt broshüüril/kaardil, mida väravas võtta sai http://parks.disneylandparis.co.uk/fastpass.xhtml ja lasi mujale broneerida ka. vahepeal pidin tükk aega sorteerima, sest 4 komplekti (kokku 12tk) fastpass-i ootel pileteid oli rahakoti vahel.

Selle kuu algul saime 3 ööd Kyriad-i hotellis 2 täiskasvanut + laps 240EUR-ga. kena ja puhas hotell oli. tasuta buss käib hotelli eest parki iga 5 min tagant - see on kõikide lähikonna hotellidega nii. korralik rootsi lauaga hommikusöök oli seal vist 7 eur ja õhtusöök 19eur/täiskasvanu. lapsele hommikusöök tasuta ja õhtusöök vist 8 eur vms. Pariisi hotellid on oluliselt kallimad. ise olime kesklinnas 120eur/öö - asukoht oli muidugi hea - Louvre'i kõrval. Netist broneerimine toimis mõlema hotelliga ilusti.

Disneyland-is vaiksem nädala sees - ise käisime teisip-kolmap. 2 päevaga sai kahe pargi enamus atraktsioone läbi käidud. kasulik süsteem on atraktsiooni eelbronni süsteem - paned oma pileti automaati, see väljastab sulle kaardi, kus näidatud pooletunnise kellaaja sees saad kõrvalt praktiliselt ilma järjekorrata atrakstioonile. See aitas oluliselt - paaril atraktsioonil sai ikka pool tundi järjekorras seistud. ülejäänud läksid mõne minutiga. Filmipark oli tühjem/vähem atraktsioone, kui suures pargis.