mariine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sõdame Rijekasse lennukiga ja küsimus, millised on läheduses huvitavad loodusobjektid kuhu saaks näiteks praamiga sõita. Olen internetist pikalt uurinud. Leidsin Ucka ja Risnjaki looduspargid. Plitvicka jääb juba kaugemale. Eeldusel, et kui autot ei rendi, millised on taksohinnad, kui kasutada lühemateks sõitudeks taksovarianti. www.croatia.hr andmetel on sadamast võimalik võtta saaretuure. Kogemuste põhjal, milline on kõige ilusam(liivasem) rand Krk kandis?

Olime All Seasons Badaweias 2 aastat tagasi. Olime kahekesi ainukesed eestlased, inglastest turistid.Toidu üle ei nurise, sest kõhu saab korralikult täis. Puhtus jättis küll soovida, aga mõned portaalid annavad hotellile ainult 2*, meil reklaamiti kui 3*, tegelikult teadsime kuhu läheme. Il Mercato on tõesti kohe ümber nurga. Naamasse viidi õhtul bussiga ja toodi ka tagasi- tasuta. Ei nõustu pohlakesega, rand oli ikka kaugel, mitte üle tee. Sinna sai ka hotelli bussiga. Pooled tubadest on rõduta. Teist korda sinna ei läheks.

Paanikat ei ole mõtet külvata, terve mõistusega inimese kombel jälgime olukorda ja välisministeeriumi soovitusi. Siiski on paljudel reisid ammu ostetud ning ootame positiivseid uudiseid, vähemalt lootma peab.

GoAdventurel on lennuajad sobivad ka Lõuna-Eestist tulnud reisijale. Jäävad ära 2 magamata ööd või hotellikulud Tallinnas.

Ootaks kommentaari kelleltki kes äsja Sharmist või Hurgadast tulnud. Ennustamisega pole mõtet tegelda. Endal märtsis minek, aga selle aja peale jõuab olukord muutuda.

Tulime Sharmist 04.04 tagasi. Tean rääkida ainult Hadaba osa randade osas,mis olid pooltühjad kui mitte enamat. Natuke kurb oli. Õhtuti möllasid kohalikud teismelised. Ei saa öelda,et oleks olnud mitteturvaline, aga vana turg turistidest tühi, Alf Leila Wa leila pooltühi.

Meie saime eelmisel aastal Estouriga negatiivse kogemuse, aga sellel aastal Novatours toimis täielikult. See vist õnneasi, kuigi tarbijana on igaühel õigus saada kvaliteetset teenust.

Kui uskuda tripAdvisori siis Grand Sharm on päris kaheldava väärtusega. Endal ka sinna broneeritud, eks paistab.

Kirjalikult olen lepingule alla kirjutanud ainult Carinthiaga bussiga reisides. Pakettreiside puhul loetakse minu arvates leping sõlmituks pärast ettemaksu tasumist,mis on reisikorraldajal lepingutingimustes kirjas kodulehel. Olen ise korra oma algatusel reisilepingu katkestanud,see oli Novatours,siis maksin ka 600EEK leppetrahvi-bürookulusid või mis nad siis olid.Mul samuti puhkuseplaanid sassis.

Selle lendamisega on vist nii, et iga inimene tunnetab seda erinevalt. Mina ei tunne eriti midagi, aga minu täiskasvanud pojal valutavad kõrvad veel järgmisel päeval. Ja tema on ikka palju lennanud. See pole muidugi lohutuseks.

Olen taas Sharmi minemas,seekord siis TEZ iga. Olen aasta algusest jälginud lendude väljumisi ja saabumisi,hilinevad.Probleem polekski nii suur kui elaksin Tallinnas. Tartust minnes ja Tallinnast tagasi tulles pean arvestama viimase bussi väljumisega või siis kasutama hotellis ööbimist. Olen varasematel aastatel reisides saanud ainult positiivseid kogemusi,mitte ühtegi lennu hilinemist pole olnud. Eelmisel aastal juhtus see minuga esimest korda ja ilmselt on sel aastal sama ees ootamas.

Tänud vastuse eest, ehk kirjutab keegi veel oma kogemustest.

Kogemustest Tez-iga?

Kuidas praegu Egiptuse reisid sujuvad? Ostsime edasimüüja kaudu Tezi reisi ja tahtsin edasimüüjalt ekskursioonide kohta lähemalt küsida( sukeldumisega-snorgeldamisega on küsitav),aga ei osata vastata,kas toimuvad eestikeelsed või venekeelsed ekskursioonid.Kõik pidi sõltuma grupi rahvuslikust kooslusest. Kuidas teil kogemused ja mis praegu Egiptuses toimub, kas Sharmis rannad tühjad?

Olin viimasel korral Partner Turquise` s AI, mida pakub Estour. Kuna olime plaaninud ainult rannapuhkuse, siis hea vaikne, oma liivarannaga, korallid natuke maad eemal, mis oli paras teekond jalutamiseks mööda veepiiri. Sai ka pedaalipaati laenutada. Vana turg, Il Mercato, Alf Leila Wa Leila kõik jalutuskäigu kaugusel. Õhtuti sai jalutada või taksoga 1USD eest kohale sõita.

Kõik sujus plaanipäraselt. Asjalikud giidid ja info olemasolu. Sellel aastal sai Estouri proovitud. Väga rabe. Kui meie hotelli jõudsime, olid toad otsa saanud. Infopuudus ja reisibüroo ükskõiksus, elementaarne, et meilidele vastataks, aga , ei. Kuna meie lennud hilinesid nii tulles kui minnes, siis kaasnesid muud probleemid.

See küll vana kommentaar, aga on ka vastupidiseid näiteid. Meil vahetati 3* laev 5* vastu. Tänud Top Toursile meeldiva Niiluse kruiisi eest, Reisimise aeg 2009 märts.

Meil jälle minek Niilusele. Otselennud Luxorisse lõppenud. Nüüd Hurgadasse ja sealt transfeer bussiga 4 t Luxorisse. Kas keegi veel sama nõutu? Reisibüroo kasuks ütlen nii palju, et nad on mind muutustest teavitanud.

Olime seal selle aasta mais. Mina jäin väga rahule. Olime 4* hotellis Tour Khalef. Hotellil oma rand, söök OK, lennujaamale lähedal. Sousse keskus 3 km ja Port El Kantaui teist samapalju teisele poole. Muidugi on kohalikud pealetükkivad, aga ära lase silmsidel tekkida. Räpasusest niipalju et möödunud aastal Kreetal käies nägi igal pool mahavisatud prügi. Ainult keskused on puhtad ja klantsitud. Euroopa hinnad on ikka väga kõrged. Sahhara oli super. Poleks mõtet reisile minnagi kui kõikjal valitseks sarnane teenindus, loodus, inimesed. Minu arvates ongi reisi mõte saada uusi kogemusi. Edu kõigile,kes siiski otsustavad Tuneesia või mõne muu riigi kasuks.