kilimanjaro

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei raastinud nendele laiskadele ja ülbetele teenindajatele seal mingit jootraha jätta. Enamasti ei juhtu midagi, vahest küsivad aga siis tuleb öelda nii nagu asi on.

Käisime paar aastat tagasi Mumbais ja kuna hotelle eelnavalt kinni ei pannud, siis oleks äärepealt pidanud lageda taeva all ööbima. Käisime läbi pea kõik hotellid alates 5 tärni hotellidest ja lõpetades kõige jubedamate eeslinna agulite öömajadega ning kõik olid täis. Lõpuks oksjoni korras jubeda hinna eest õnnestus midagi saada. Seega soovitaks ette bronnida. Samas peale TajMahal hotelli plahvatusi võibolla olukord parem.

Kes siis ikkagi viisast ilma jäi?

Ashkhabadis oli kohvik ja pood. Kohvikust sai jooke, jäätist ja vorstivõileiba osta. Poest suveniire ja Turkmenbashi pildiga ülikallist konjakit, mis ilmselt sealsamas lennujaamas valmistatud oli. Kõik hinnad dollarites ja üldsegi mitte odavad. Ühesõnaga korralik retro. Minskis oli asi veidi parem, kuigi mitte oluliselt.

Antud väidet võiks ka põhjendada ja täpsustada, et milline piirkond Tais on kõrgendatud ohufaktriga??

muidugi Goa pealinn Panjim on väga kena koht, samas Phuketi pealinn täielik jama

Suurem osa Phuketist ei erine kõikidest teistest lõunamaade kuurorditest mitte-millegi poolest ja sobib väheseid seiklusi ning väikese reisikogemusega puhkajale ideaalselt. Goas võib leida siiski palju vähemasustatud paiku, kuid seal on liikumine oluliselt keerulisem. Goa Benaulim ja Palolem rannad meenutasid küll paradiisi, esimene neist rahulikum, teine tihedalt bangalodega asustatud.Samas paljude poolt kiidetud Calancute beach oli vägagi keskpärane. http://www.goaholidayhomes.com/images/map-of-goa.jpg

Ühesõnaga maitse asi.

(reisi)kaaslase otsimine võiks olla eraldi teema ja siin võiks rohkem erinevate sihkohtade ja nendega seonduvate reisikogemuste vahetamine ning selleteemaline arutelu toimuda.

Ei tasu olla kadedad. Kui sooduspileti ostjatel nüüd viisade või piletitega mingid jamad tulevad, siis kahjurõõmsaid parastajaid oleks palju.

Ja küll lennufirmad jõuavad meid aastaringselt lüpsta.

Imelik värk see välismaal omade otsimine

jama lugu tõesti. Piltide ülessepanija võiks vähemalt vabandada

bussiga oleks veelgi ebamugavam.

Delhi peaks ikka peale Bakuud tulema Tallinn Bangkok suunal?

kui interneti kaudu ettemaks teha, kas siis võivad oodata samad üllatused?

Õnnestus sõita kõige odavamas lihtrahva vagunis Goast Mumbaisse. Väljusime hommikul Goa Margao jaamast ja jõudsime südaööks Mumbai Victoria Terminus lõppjaama. Seega u 12 tundi puupüsti täis rongis. Õnneks sain aknaaluse koha ja seetõttu ei kurda, vaated olid suurepärased. WCs küll ei õnnestunud 12 tunni jooksul käiia, kuna siis oleks koheselt istekohast ilma jäänud. Akendel klaase ees pole ja seega õhk oli rongis väga hea. Tasub proovimist, midagi sellist kusagil mujal ei koge.

Tagasi sõitsime siiski lennukiga - 45 minutit ja u 600 krooni nägu. Air India lennuk oli suurem ja korralikum kui enamuse Euroopa lennufirmade omad ning toit parim, mida lennukis söönud olen.

Ametlik transfeer viis meid muidugi valesse lennujaama ja peaagu oleksime lennukist maha jäänud, kuid see ongi tüüpiline India ja selliste asjadega peab seal arvestama