Loll Blondiin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

ja ise kasutaksin varianti: Tallinn - Frankfurt 80.- Eur. ja Frankfurt - Marrakesch 259.- Eur. ( edasi-tagasi). Info pärineb www.lufthansa.de ja www.skyscanner.net

on enamuses bussijaamades ( kus see firma tegutseb) olemas Eurolines kassad aga targem on kasvôi mailiteel järgi küsida.

et regad end bahn.de online kliendiks ja ostad krediitkaardiga pileti. Tuleb tunduvalt soodsam kui kassast ostes. Piletikontrollile peab esitama internetist väljatrükitud pileti ja krediitkaardi.Deutsche Bahn on üks lihtsamaid asju siin maailmas, kui nad parasjagu ei streigi..

olen pika taibuga .. ainult, et ega enam ei olegi need piletid nii väga odavad. igatahes, need kes on seda uut imevärki proovinud, andku teada, kas tasub katsetamist.

Üritasin selle üliodava asjaga Frankfurdist koju saada aga igati otsides lööb mulle mingi 706 litti litaki ette... Kas see on odav? Leidsin bookinghouse-st 783 eekuse pileti ja ilma igasuguse ümberistumiseta ja kuskil lennujaamas passimiseta. Tundub, et lollidel ikka veab.Ja ma saangi koju.Olen nii happy, ärge hakake mu rôômu nüüd rikkuma sellega, et Lufthansa on jama firma ja lennukid nirud, pliis.