trip-krainetrip-ukraine-dark

wiha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

5 meeldimist
4 postitust
37 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lennuni on veel pool aastat aga mul ka tühistati üks jätkulend Vancoverist-Honolullusse ja pakutakse alternatiivina teist lendu järgmisel päeval. See tähendab, et peaksin ööbima seal riigis ühe öö. Kas lennufirma peaks kompensatsiooni majutuse eest maksma kui nõustun ise selle alternatiivpakkumisega? Kas Kanadas peab ka pagasi välja võtma, kui jätkulend on alles järgmisel päeval?

Jah, üks kord võib ära käia seal, aga ise ka tagasi enam sinna kanti ei läheks.

Pattaya ise on meeletu ööeluga linn kus mõned päevad on päris tore esimest korda näha mis toimub. Kui soovite rannapuhkust, siis sealt seda ei leia kuna meri suhteliselt räpane isegi edasi Jomtien beachis.Aga Pattaya vastas on üks tore saar Koh Larn, kus ilus vesi ja liiv ja sinna sõit odav ning lühikene. Soovitan veel lõuna poole sõita KOh Changi saarele- tõsine troopiline dzunglisaar kus rolleriga mägede vahel ringi sõita. Muidugi massaaz on väga soodne mida igal nurgal pakutakse. Pattaya ligidal veel Nong Nooch Tropical garden -väga ilus aed ja niisama tore seal jalutada.

Internet kubiseb ju sellistest pakkumistest.

Vaimuvaene, kas proovisid Folkia krediitkaardi järele- kas õigustas end ära?

Kas keegi on kasutanud lähi aastatel seda kindlustusfirmat- tunduvalt odavam ja see teeb ettevaatlikukus?

Otsin ka mingit hotelli kus oleks linnavaade, kuid mitte väga kallis- hetkel tundub Prince Palace Hotel piltide järgi küll kena hotell. Kas keegi on ööbinud seal?

Kindlasti on vaja ESTA teha kuna läbite riiki transiidina.

Kui kasutad ainult oma raha krediitkaardil, nende krediidilimiidiks võtad min. summa 300 eur ja alla selle ei kuluta, siis mis lisatasud või intressid siin saavad kaasneda? Nende hinnakirja järgi 0 eur. Mismõttes on on Super Rich parim?

Folkia kaardi puhul maksad ikka siis intressi,kui maksad krediidijääki tagasi osamaksetena, kui tasud kogu summa kohe iga kuu, siis ei ole ka intressitasu? Kaart peaks sobima ka nö tavakaardina kus kannad oma raha peale ning kasutad ainult oma raha kuni krediidilimiidini, sellisel juhul ei ole üldse tasusid. Kui nii kasutada, siis tekib küsimus mis kasu firma sellest saab, kuid nad vastasid, et loodavad et ehk kasutan ka kunagi nende raha.

Kas keegi on lähi aastatel kokkupuutunud BAN reisikindlustusega ja kahjukäsitlusega. Kas kõik toimib?

Nohuga maandumine on ränk. Olen ise ühe päeva jooksul 3 korda maandunud ja viimasel maandumisel oli tunne et pea lõhkeb kohe ja kõrvades meeletu valu.

Olime ka 3 nädalat Ameerikat ja Kariibi mere saari avastamas ja tagasi tulles saime trauma ja ainus moodus, et seda leevendada ostsime uue reisi

Olen ka minemas Aprillis sinna hotelli- ootaks ka tagasisidet kes käinud seal.

See leht on küll võltsing- Ainult õige on ikka see https://esta.cbp.dhs.gov

Paluks pisut infot Tulumi ekskursiooni kohta mis Kruiisireisjatele pakutakse Cozumeli saarelt. Kuidas päevakava täpsemalt välja näeb- laevaga sõidetakse Playa del Carmenisse ja sealt bussiga Tulumisse? Mis seal kohapeal veel tehakse peale varemete ja ilusa ranna külastust?

Ikka turismieesmärgil-meie olemegi umbes nädala Miamis ja siis kruiisile edasi sealt 10 päevaks.

Ikka Miamis võimalikult pikalt aega veeta-ise ka sealkandis alates 21.01

Selline küsimus seoses ESTA-ga. Täitsin taotluses sellise küsimuse nagu- Kas Teie reis USA-sse on transiidina teise riiki- jaatavana, kuid eelnevalt viibin siiski ka Usas kohapeal 5 päeva,kui edasi liigun. Kas sellega piiril probleeme ei või tulla? Muuta või lisada ka seda enam kahjuks ei saa?

Kuidas seal Kariibi piirkonnas nende sääskede ja mutikatega on, kas peaks kasutama mingit putukamürki?

Kes käinud Xel-Ha pargis, kas tasub külastada? Pakutakse pakette kõik hinnas, mida see sisaldab, kas terve päeva jooksul toitlustamist ning kas kokteilid ja õlu ka hinna sisse kuulub? Kas saab delfiinidega ujuda?

Nagu arusaan siis hotelli broneerides USA-s hind ei sisalda makse- need tuleb tasuda kohapeal- 13% (bookingust tellides. Kuid ma ei saa aru kui rentida korter nt. airbnb.com kaudu, et kas siis ka tuleb omanikule hiljem tasuda veel midagi või broneerimisel kajastub ikka lõplik summa? Deposiit on nagunii.

Kas keegi oskab võrrelda ,et kumba keskust valida Sawgrass või Dolpin Mall. Mis need head hinnad siis ka tänasel päeval on. Palju võiks South Beachilt takso sõit ühte või teise keskusesse maksta või oleks tunduvalt soodsam bussiga sinna seigelda. Autot nagu vist ei tahaks rentida üheks päevaks.