tiigra

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Enamuse oma elust olen elanud Tartus ja nyyd eemal, aga esmalt tulevad meelde Barclay-kööki kiidan, tubadest ei tea eriti midagi Dorpat-seda on k6ik mu tuttavad kiitnud London- restoranis olen paar korda käinud-ok Pallas (vana teenindusmaja,mu meelest nimetatutest k6ige ebamugavam ja ka koledam:)) Tartu (Maaliinbussijaama juures) Hansa hotell(Aleksandri tn l6pus, armas väike hotell) Tähe tn on mingi Villa....(vanasti oli seal raamatukogu, seda on kyll inimesed kiitnud-väike aga armas ja mugav)

Meie veetsime oma mesinädala Kreetal Platanias eelmise aasta sept. ja jäime väga rahule.Sept. oli selline vaiksem turistide poolt juba, aga endiselt soe.Rentisime väikse auto ja sõitsime muudkui aga ringi nii saare põhja kui lõuna kaldal, iseenesest läheksime tagasi lõuna kaldale(eesti reisibürood aga minu teada sinna hotelle ei pakku, samas on internet tänuväärne koht kus heal tahtmisel leiab isegi midagi).Kuigi tuleb veidi skeptiline olla pildid ja reaalsus ei pruugi olla vastavuses. Nüüd käinuna läheksime mesinädalateks Hania linna, võimaluse korral sellesse hotelli, see vastab ka reaalsuses piltidele:-)-vaatasime üle http://www.crete-hotels-rooms.com/Reservations/Casa_Delfino.htm ning teine koht oli vist Casa Leone(kodukat hetkel ei leia ainult).Hania on hästi armas oma väikeste tänavate ja kohvikutega kus õhtuti kaasaga vaikselt veini juua ja vaadet nautida-aga jah see meie arvamus.... igal juhul edu otsingutel!

kui muumimaale kõige pealt plaan siis soovitan uurida Holiday clubi pakkumisi, seal sees oleks siis ööbimine hotellis muumimaa piletid ja ka kariibia veepargi kasutamis võimalus!samas alati võib vaadata ka naantalis kämpinguid.