Carruks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kindlasti Tai - ilus loodus ja maitseelamused!

Meil oli ainult fan ja ajas asja ära küll!

Idiootne? Meil veebruari keskel oli ja kulus ära küll!

Meie ööbisime veebruaris Phi Phi Relax Beach Resort´s (Phakna Nan Bay). Väga ilus ja privaatne koht. Me bronnisime ette, aga hinda enam ei mäleta! Aga jah, mäkke ronida imelist vaadet nautima oli tõesti tüütu...aga noh, korra käid ära ja aitab küll! :)

Bonneke, mis sooduspakkumistest sa Lufthansaga räägid?

Tere!

Sooviks järgmise aasta veebruaris Taisse minna - ega keegi soodukatest midagi kuulnud pole?

Tänud ette!

Tere! Käisin 2011 veebruaris. Marsruut oli küll vastupidine (Koh Samui-Surat Thani), kuid bussiga saad sealt kindlasti edasi, ei tohiks probleeme olla! Hinda täpselt ei mäleta, võis 300-400 THB-d olla! Väike hoiatus, ärge jätke oma raha või muud väärtuslikku kotti/kohvrisse, mis bussi alla hoiuruumi pannakse - samas bussis viibivad venelased jäid nii 1000 USD ilma! Lihtsalt minekuga läks kiireks ja nii nad selle sinna unustasid! Bussisõidu ajal olid kohalikud bussi hoiuruumis ja neil oli seal piisavalt aega "lustida". See kõik tuli välja alles laeva peal ja siis polnud enam midagi teha - mis läinud, see läinud! Aga see selleks... Koh Samui sadamast Lamei ja Chawengi vehele saime 650 THB-ga. Ai, kuidas tahaks tagasi...

Me 4kesi (kõik üle 180cm) mahtusime kenasti takso peale koos pagasiga ära ning Patongi sõidu eest maksime 550 bahti.

Võib olla natuke rumal küsimus, kuid küsin ikka. Kas Tai siselennul Bangkokist Phuketisse kehtivad samad nõuded, mis rahvusvahelistel lendudel (nt. vedelik max. 100ml käsipagasis jms)?

Kas Eurode vahetuse puhul kohapeal on sama lugu, mis USD puhul, et suuremate rahatähtede vahetuse puhul on kurss parem, kui väikeste kupüüride puhul?

Mis leheküljelt saab kõige paremat infot rongiliikluse kohta Tais? Huvitab Bangkok-Phuket ja Krabi-Bangkok! Kaugel asuvad Bangkokis teineteisest lennujaam ja raudteejaam? Tänud ette!

Mis on mõitslik hind Phi Phi saarel bunalow eest maksta?