kloss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

"Olen kirjavahetuses Barcelona ühe hosteliga .."

Et siis e-mailitsi? Tavamailile ma krediitkaardiandmeid küll ei paneks. Kui muud varianti ei leia (secured web), las saadavad arve, teed "wire transfer" e. rahvusvahelise makse nende arvele.

Broneerimisel tavaliselt küsitakse ikka krediitkaarti. Maksta saab ka muu kaardiga või sulas. Vahet pole. Krediitkaardi andmed on nn kindlustuseks. Et kui klient midagi ära lõhub/kaasa võtab, siis chargitakse krediitkaardile.

Torremolinoses soovitan sellist öömaja : Residencia Miami. Kena Andaluusia villa 100 meetrit rannast. Mõõduka hinnaga. Hommikusöök oli nadi (sai + moos + kohvi) aga muidu väga meeldiv koht. Aias oma bassein. Ja kohalik kass on vaatamisväärsus - laiguline nagu lehm ja silmad erinevat värvi :) Käisin mai lõpus, paar hommikut oli sombune aga keskpäevaks klaaris ära. Soovitan ise rendiautoga ringi liikuda (naviseade väga abiks!). Kohalikud on lahked ja meeleldi nõus aitama/juhendama. Inglise keelega ei tekkinud kordagi probleeme. Kaldaäärsetes mägedes on kenad mägikülad ja Sierra Nevada ei ole kah eriti kaugel.