karinka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

See on nüüd neil juba hinna sisse arvutatud:) vähemsti lennukipileti hinda tõstsid nad esmaspäeval 25EURi. Igaljuhul väga üllas idee:)

Tore kui mõnelt ainult 10 EURi lisa küsitakse. Minult näiteks küsitakse ca. 25 EURi inimene lisaks. See küll nagu väga õige ei tundu, sest lennupileti hind neil ei ole kodulehel muutunus veebruarist kuni 9. maini. Millest küll siis see erineus? Ostetud reis on 29.05 väljumisega Kreetale. Ja samuti andsin asja Tarbijakaitsele uurida. 10st Eurist ei oleks probleemi teinud.

Lähen 19. veebruar 2 nädalaks Jaapanisse ja olen nende rongipiletite osas segaduses. Plaan on 1 nädal Osaka ümbruses olla ja teine nädal Tokyo ümbruses. Kumb parem variant on, kas 14 päeva JR Pass või 7päeva JR pass+ 4 päeva JR West Kansai Area Pass? Hinna poolesest tuleb see teine variant odavam, aga samas on selle JR West Kansai Area Passiga vaja osade rongide korral juurde maksta. Ei saagi päris hästi aru, kas Osaka ja Koyoto ümbruses piisab nende Local rongidest (“JR West Kansai Area Pass” - For Local train, plus Limited Express between Kansai Airport, Shin-Osaka and Kyoto (non-reserved seat) või saaks ka nende kiiremate rongidega? Kuna aeg limiteeritud, siis oleks nõus ka rohkem maksma kiiruse eest, aga kui nii kui nii samad rongid on, siis poleks nagu mõtet. Kui kellelgi on kogemusi, siis oleks väga tänulik ka näpunäidete eest õige rongi leidmisel ja raudteejaamas liiklemisel. Olen tänulik igasuguse informatsiooni eest.