trip-krainetrip-ukraine-dark

Hedly

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
65 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vanemad käisid seal eelmine kuu ja olid rahul. Toidud normaalsed, teenindus hea. Rand on puhas koralli rand, nii, et rannast vette väga ei tohi minna. Seega vanemateke inimestele on seal suht raske ujumas käia. Lainetus oli ka kogu aeg suur olnud nii, et punane lipp üleval. Kõhu häda õnnestus ka neil hankida kuigi sõid ainult hotelli sööke, kas siis sealt või muud moodi aga 6 päeval oli ta igaljuhul kohal ja raskel kujul. Aga kohalikud rohud aitasid kiiresti ja järgmine päev oli juba kõik korras ja apteeke pidi seal lähedal kohe hulgim olema. Tegevusi hotellis ei toimu eriti seega kui tahab meelelahutust siis seda saab hotellist väljas.

Topiga meil tehti vahetus ja saime kõrgema tärni hotelli vanematele hoopis ja olime väga rahul , s.t. minu vanemad reisisid nendega vanust üle 50 ja reisisaatjad olid alati saada ja kõik toimis neil seal väga hästi.

Vat selline lugu :)

Väga positiivsed kogemused sellest reisist vaid.

Ise olen nii mõnedki kirutavad läbi proovinud ja ei ole mul ei novale, ei horizonile ega ka topile midagi paha öelda.

Just, ka mina pakun, et on sada soodsamat ja vähem närve söövaid variante reisimiseks. Ja MItte ei soovita sinna minna sellele ajuloputusele.

Njahh.....rannapuhkuseks EGIPTUS aga olen ise novembris Gran Canarial ujunud nii mis mühiseb kuigi 2 päeva sadas laus vihma aga oli ikkagi vahva. Kui mehi otsida siis seda ei ole ju sünnis teha moslemite mandril :D aga igaüks otsustab mida ta teeb ise....... Liigset tähelepanu ei ole kunagi kuskil kui seda ise ei taha :) olgu sul siis pepu imepeenike või paks :) Kõik inimesed on ilusad :) Kuigi hispaanis oma mees hakkab küll kartma, et keegi võib proua rotti panna :D Egiptuses aga nad paanikasse väga ei lähe ;)

Mina olen ennem ka kuulnud, et hästi riietatud inimesed on nende ajuloputuse ohvriks langenud. Aga ka paljud kes ei riietu kuidas see oligi...rikkalt :D ja just selle naisterahva lihtsameelsus oligi see mis pani tema ja abikaasa seda raha välja käima ja alles hiljem aru saama , et mis tegelt juhtus. au ja kiitus, tema oli vähemalt julge ja tegi selle ennem ära millest minu tuttav alles mõtles :)

Sakara oli täitsa joodav ja suht OK hinnaga ka.

Ei ole kiita lugu jahh, päris pikaks juba veninud see jama.

Olgu ta siis halb või mitte aga vähemalt on teisi hoiatatud.

Just !! To Sultanja :)) Ja seda kõike siin külmas eestis ju ei saa :P

No selle juhtumiga on konsulteeritud juba tarbijakaitsega ja kahe erineva juristiga ja saadetud ka paar ametlikku kirja nende kaudu. Kui nendega kohtusse minna, siis on see kohus Tallinnas ja kolmeastmeline ja kaotuse puhul ? Maksavad nad veel selle ka kinni ? Kokkuvõttes on suht nõutu ja hapu olukord, mis vist päädib Võsa Peetri, Pealtnägija, Kaua Võib saadetes kajastamisega. Sest äkki meedia seesugune tähelepanu saab ära hoida uute õnnetute reisikihuga inimeste pettumused.

Palvuse kutsega harjub ära ja hiljem võib sellest isegi puudust tunda :) Olen kolm aastat elanud taolise asjaga kõrvuti ja see on just omamoodi armas :) Just ...maitse asi. Palvusele ma ei lähe aga selle omapära.... Kreeka õigeusk harrastab suht sama asja nagu minaretist kostuv hõige lihtsalt keeleline erinevus :) Ja rahu on mererannas :)

Noh antud kontekstis püüdis inimene ju lihtsalt pisut soodsamalt reisida mis osuus aga hoopis kallimaks viisiks. siiani ei ole asi lahenenud veel. Nukker sest kahjuks ei ole pensionieelikud mitte alati kõigega kursis ja ei oska ka kohe kelleltki tarka nõu küsida või tevad seda siis kui omatarkusega on juba viga tehtud. Kuidagi peab ju olema võimalik ka neid orjastavaid lepinguid lõpetada.

Soome on jah kuidagi nende koolitulistamistega kuulus. Aga sultanja teooria on hea küll :D. Keegi rohkem ei arvagi midagi ?

Olen mõlemas kohas käinud ja mõlemal on oma võlud. Aga Egiptus on Egiptus ja Kanaarid on Euroopa ;) Egiptuses meeldib mulle see meeletu rahu kui kauplemine välja jätta :D, aga kanaarid on nii armas koht koos oma lainetusega:). Aga jahh lastega laintesse sinna ikka ei lähe, Egiptuses on jällegi kuidagi nagu lastesõbralikum see rannamajandus, kui väikesed õlireostused välja jätta ja kaldale uhtuv jahtide sodi ka. Sellel talvel kaldun mina Egiptuse poole aga kevadel Kreekasse ;).

tere,

ta juba käis tarbijakaitses ja tarbijakaitse ei tee mitte midagi :( Inimene on juba 60 ligi ja väga õnnetu sellise olukorra üle. Tarbijakitse oli vaid öelnud, et saite nüüd õppetunni kogu eluks. kas tõesti ei saa siis mitte midagi teha ??

Mul on selline küsimus: kas keegi on saanud selle lepingu ka ilma leppetrahvita-lõpetatud ? Minu tuttav on hetkel seisus, kus ta ei ole paar kuud seda arvet maksnud. Saatsis sinna ametliku kirja lepingu lõpetamiseks, aga mingit vabastust ei ole. Kui ei tule siis võib ju mõne aasta pärast tulla arve mõnele sajale tuhandele :(. Kas kellelgi on kogemust ?

Jahh minu tuttavad kirjutasidki seal koos alla ja pärast kui välja tuli mis nad tegid siis mees loomulikult süüdistast kogu loos naist. See on jahh selline nalja strateegisa seal, et näidatakse ja räägitakse ja "aidatakse" mõelda jne. Võidu saad seal jahh valida ja selleks saad reisi mille sa ise kinni maksad :D

No ma olen aru saanud, et reisida saab tunduvalt odavamalt selle klubita ja elamist endale hankida saab ju ka muul viisil :) Sultanja on ehk rohkem kursis kuidas elamist soojale maale hankida:))

Minge muidugi! Mu tuttav käis ja kaotas kokkuvõttes kõigest 6000 krooni. Isegi advokaadid ei saanud aidata kuna ise oli rumal. Minna võite, aga ärge alal kirjutage. Lugege paar postitust netis ja mõni artikel maalehest ja postimehest siis saate asjast aimu.

Minu nägu nad ei ole üldse näinudki. Meie ajasime kõik korda telefonitsi.

Ma just ise mõtlesin, et kuhu talvel mõneks kuuks minna lapsega sooja ,just jaanuaris veebruaris, kuna olen Egiptuses ja Kanaaridel mõlemal talve ajal käinud siis kindlasti on Egiptus jaanuaris soem. Detsembris on Kanaarid ka veel kenasti soe. Kanaaride vihm oli ka tore , sajab küll aga väljas on mõnus...isegi kui kohalikud liivakottidega ringi jooksevad ja autod tee peal laevukest panevad...ikka on vahva. Aga Egiptus on ikkagi teine kui on Kanaarid..kanaarid on palju euroopalikum ja ka minu ema saaks Egiptuses shoki....emale mina valiks Kanaarid...endale ja lapsele kaldun arvama et valin Egiptuse või Kreeka saare Rhodose.

Nemad on edasimüüjad ju, seal võtab sind reisikorraldaja vastu. Kes see on saad Gost teada. Muidu asja-ajamine tip top.

Mina nägin ühte Clapham Common North is kindlasti

:) aga lahe on Rebaseonu see on selgemast selge :)