Egau

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Võtke ühendust www.labus.ee Ehk leiame sobiliku variandi.

Autodevahelise side pidamiseks on "lällar" ehk CB jaam ikkagi parim. Normaalse jaama ja hääles antenni puhul ei ole 10km sidetamine mingi probleem. Antenni saab magnetiga katusele panna.

KLM check-in tehtud. Toimib väga hästi. Paned oma kohvrite arvu kirja ja Tallinna lennujaamas saad need ära anda business klassi letist. Edasi kasutad ainult ise väljaprinditud Boarding passi ja kõik sujub USAni välja. Tagasi tulles ei tunnistatud ainult seda seal isetehtud check-in'i vaid tehti veelkord üle. Asi võis olla ka lennujaama töötaja oskamatuses, sest ta puterdas ka teiste asjadega nii, et tehti kõik enne pealeistumist veel üle! Jutt käib ORD lennujaamast ja sündmustest vähem kui kuu tagasi.

Ortisei pole mingi küla, pigem linn. Selles Valgardena orus on kolm peamist asustatud punkti, kus suusatamiseks hea peatuda ja parim neist on Selva ehk Wolkenstein, sest see asub Selva Ronda ring-radade ääres. Järgmine paremuselt võiks olla St. Christina ja viimaseks valikuks jätaks Ortisei (ehk St. Ulrich), sest see jääb suurematest radadest eemale ja nendele pääseb vaid ühe tõstukiga või siis suusabussiga. Samal ajal ilus väike linnakene ja shoppamisehuvilistele peaks vist maiuspala olema!?

Üldiselt on Valgardena(Dolomiidid siis kokku) suusakeskus üks suuremaid Alpides (1200km radu!) ja rajad alati hästi hooldatud ning lumi ka enam-vähem alati olemas. Kes seal käinud veel pole, soovitan soojalt.