Biancat

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

5 meeldimist
2 postitust
85 kommentaari
Viimased kommentaarid

To killuk:Aitäh põhjaliku vastuse eest, kuigi kavatsen reisi siiski sügisele jätta :)

The Shard.Vaateplatvormil on klaasitud seinad 360` , põrandast üles välja. Saab liikuda ümberringi ja pildistada.Oli vist nii et korrusel 68 on täielikult klaasitud seinad ja korrusel 72 ehk siis päris tipus on üleval mingi osa klaasimata. Igatahes sellel korrusel natuke kõigutas ja oli veidi jahedam.
Meile soovitati võtta õhtul kl 20 seanss, see pidavat olema üks eelistatumaid seansse selle poolest et siis saab nautida päikeseloojangut ja näha Londoni tulede süttimist. Täpselt nii oli, enne päikese loojumist hakkas rahvas juba hõivama paremaid kohti kust jälgida ja pildistada, ja loojang oli tõesti kaunis. Samuti on sel seansil nii et saab viibida kuni sulgemiseni, igatahes nägime Londonit päevavalguses ja ka õhtutuledes, mis on just selle kellaaja seansi boonuseks. Piletid ostsime paar tundi enne seanssi,so. samal päeval.Internetist ette ostes on küll hind 5 naela odavam aga pole garanteeritud sajuta ilm ja hea nähtavus.

Olen kasutanud Airbnb-d korduvalt, alati küll vaid Londonis aga erinevate hostidega. On sujunud laitmatult ja ka minult küsiti passi koopiat.

Kuigi marsruut pikeneb, aga Norwegianil hetkel soodushinnad Hel-Pariis, oli vist alates 35 euri.

Johhaidii 2 euri Naabrimehest odavam :)

Vabandust, vaatasin et siin Aerbnb, aga pealkirjas ikka õigesti.

Snoop, ei hakka Sinuga vaidlema sest igasugu pettureid leidub tänapäeval ilmselt igas valdkonnas. Suu jääb ammuli kuidas Helsingis kellegi kolmanda isiku kortereid välja üüritakse ja leidub neid kes õnge lähevad. Lihtsalt ise toetusin oma senistele kogemustele, sest tõesti oleme väga ja väga häid valikuid teinud ja saanud, ja ise olen olemuselt küllaltki valiv. Tundub et lihtsalt on vedanud, ...nüüd siis järgmine kogemus ukse ees. Eks see Canary Wharf tundub ka küll väga peibutav, aga nii et kui kahte nutust eestlast kusagil tänaval paanitsemas näete siis need oleme ilmselt meie, :( Õnneks Londonis paar tagavaratuttavat kes meid ulu alla võtaksid. Nii et eks nüüd tasub endalgi ettevaatlikum olla ja rohkem kahtlustavam, kuigi me alati oleme eelnevalt hostidega päris põhjalikult kontaktis olnud ja ka ise hoolikalt referensse vaaginud.

Olen korduvalt kasutanud AirBNB teenuseid just Londonis ja alati on kõik olnud super. Süsteem töötab väga hästi ja turvaliselt. Võibolla Sulle sattus tõesti mingi libateenusepakkuja, mida küll kahtlen sest Air-is on kõik suht kontrollitud. Bookisin ise just üleeile korteri Canary Warfis ja mul jäi mitu üsna head pakkumist nn. üle, hostid kes vastasid ja minu bookingu järel jäid need kohad saadavale.Endal minek 27. apr. ja juhtus selline lugu et ajal mil sobiva kolme korteri vahel reisikaaslasega nõu pidasin , läks juba 2 korterit ´kinni´, niisiis võeti ära kellegi teise poolt. Paistab et algavaks suvehooajaks majutuse varumisel peaks vist nobedalt toimima. Muuseas,korteri asukoha ja hinnaskaala saad ju ise valida kodulehel, seda ei määra ega muuda host. Kuna olen Londoni AirBNB majutust viimasel ajal tihti kasutanud, ehk oskaksin vajadusel ka aidata kui seda vajad. Head reisi!

Tere! Soovitaksin lugeda tartlanna Juta Raudnaski blogi ``What a wonderful world`´ viimaseid postitusi. Nad perega just paar päeva tagasi saabusid kahekuuselt reisilt Hua Hini ja Kambodzhasse, väga säravalt kirjutatud ja kaunis pildimaterjal. Peres 2 vahvat reisiselli, 2-aastane ja teismeline neiu, kes juba maailmas palju ringi rännanud. Loodetavasti saate sealt huvitavat teavet.

Saab küll, loe sealt maksmise juurest. Seal on selline võimalus et kahe inimese eest raha üle kandes saab isegi soodsamalt kui ühe inimese tasu. Räägin oma kogemusest, ja see tasu kehtib 2 aastat.

www.airbnb.com - pole ise kasutanud, aga tuttavad on kuulutanud turvaliseks. Näitab külastajate hinnanguid.

www.hospitalityclub.org - Londoni puhul suht raske vastust saada kiirelt, ja paljud ei vasta üldse. Süsteemis palju mitteaktiivseid kasutajaid. Aga samas leidub ka väga meeldivaid ja aktiivseid kontakte.

https://www.couchsurfing.org - sama mis eelmine, aga peaksin usaldusväärsemaks. Kahes viimases leidub küll ka eestlastest majutajaid.

Hei, saatsin Sulle privaatsõnumi, usun leiad sealt vastused oma küsimustele. Head reisi!

Lendasime ka kevadel läbi Londoni, aga Vantaalt ja tuli ikka kogu päev teel olla et õhtuks sihtkohta jõuda.Järgmine kord kasutaks kindlasti norrakate kompaniid, lendan nendega tihti just Vantaalt Londonisse. Aga hetkel on vist Norwegianil ka mingi soodushind Malagasse, ja alati pilet odavam ette ostes.

Hei, kas ajan nüüd midagi sassi? Siit Soomest peaks küll saama Peterburgi viisavabalt kui ei ööbi seal pikemalt kui 2 ööd. Kas Eestiga pole miskit samamoodi? Endal kogemus puudub.

Täpsustuseks eelpool kirjutatule, et tasu ööpäeva eest pole mitte 37 euri vaid £37. Saun jah on ja just remondist tulnud, 1 tunni hind £18. Päris kuum, :)! Ja tubade juurde kuulub dushiruum, kööginurkasid pole kusagil mainitud ja tundes soomlaste reisimistavasid vaevalt nad eriti Londonisse kokkama reisiks. Kogu kompleks oli mõned aastad tagasi renoveerimisel ja ilmselt vastabki põhjamaa standardile, aga ei asukoht ega muu pole minu arvates sellist hinda väärt. Londonis on palju rohkem kohti kuhu oma raha paigutada, ja veidike ringi vaadates saab odavamaid ja parema asukohaga majutusi.

Ma lihtsalt vaatan siit kõrvalt, et Buckingham Palace kui riigi staatuse sümbol on kõigi poolt välja jäetud. No ruumidesse hetkel vist ei pääse, aga sellele pilk heita, pargist läbi jalutada ja oravaid toita on päris vahva. Toweris ja St. Paulsis käiksin kindlasti, bussivariant on hea ja samuti niisama linnas jalutada ja õhtul muusikat kuulata.Linn on küll suur, aga transport võimaldab kiiresti pikki vahemaid läbida ja paljudesse kohtadesse jõuda.

To tonlist -

tänud Sulle, ise ka pole mingi penniveeretaja , lihtsalt pole ammu EÕ-ga lennanud ja mulle andis sealt mingi 248 eurise loo ühe otsa eest. See lõi nagu veits jalad alt ja kukkusin appi karjuma. Bookinghouse hind sobib hästi.